2703
2553
چطور از تست بارداری استفاده کنیم؟

تست‌های بارداری حاوی پادتن‌هایی هستند که در مواجهه با هورمون بارداری عکس‌العمل‌ نشان می‌دهند. یک خط آبی یا دو خط قرمز یا… می‌تواند نشانه باردار بودن یا نبودن شما باشد. از آنجا که این علائم باتوجه به مارک تست متفاوت است، بهترین کار مطالعه دستورالعمل قیدشده روی جعبه تست است. در حال حاضر حتی تست‌هایی وارد بازار شده‌اند که می‌توانند تاریخ بارداری شما را هم مشخص کنند. روی اکثر تست‌های بارداری در مورد زمانی که در طول روز باید مورد استفاده قرار گیرند، مطلبی درج نشده در طول شبانه?روز گاهی میزان هورمون در ادرار بسیار زیاد است و در صورتی که باردار باشید احتمال دیدن جواب مثبت بیشتر است. خوردن مایعات زیاد قبل از انجام تست سبب رقیق شدن ادرار می‌شود و در این حالت ممکن است جواب تست درست نباشد.
خدایا کمکم کن تو مراحل زندگیم
برام جالب بود گفتم شما هم بدونید

بچه ها اگه میخواید این روزا از تست بارداری استفاده کنید
سعی کنید شب مایعات استفاده نکنید زیاد یا خریزه خیلی نخورید
چون تند تند میرید دستشویی و ادرارتون رقیق تر میشه
خدایا کمکم کن تو مراحل زندگیم
مرسی شقایق جون

ولی من کلا مشکل دارم چون نیم ساعت یه بار میرم دستشویی مخصوصا فصل های سرد به خاطر همین فکر نکنم بی بی چک به من یکی هیچ وقت جواب بده
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم ؟ با غم انگیزترین حالت تهران چه کنم؟
بی تو پتیاره پاییز مرا میشکند ..... این شب وسوسه انگیز مرا میشکند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم.....من دو روز مونده به پریم دیشب تست کردم منفی شد....
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2456
من هم دو روز مونده به پری ولی اصلا نمیخوام بی بی چک بزارم
خب من تازه نوزدهم باید پری بشم........اگه نشم دوباره تست میکنم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
امروز خیلی درد های پری رو دارم با اینکه هنوز وقتش نشده فکر کنم اینبار میخواد زود تر بیاد
2714
شقایق و نی نی چه جالب من هم باید نوزدهم بشم که تاریخ تولدم هم هست ههههههههههه
من که برام مهم نیست منفی بشه.دوست دارم بچه دار بشم....ولی دوست ندارم استرسو بیارم تو زندگیم که شوهرمم اذیت بشه....منو اون مهمتریم......مطمئنم هر وقت وقتش بشه میاد........
دیگه یک ساله منفی دیدم عادت کردم......هههههههههههه
مرسی شقایق جون .... ایشالا تو هم بارداری و بخاطر خربزه ها بوده که بی بی چکت منفی شده

ایشالا این ماه سه تاییمون باردار میشیم هوراااااااااااااااااااااا
2706