2410
2553
پسر من الان دو هفته اش شده ولی هنوز دکتر خوب براش پیدا نکردم اگه می شه یه دکتر خوب و با حوصله بهم معرفی کنید. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
دکتر علی ناصح فوق تخصص نوزادان عالیهههههه بیمارستان مفید و طالقانی هستش نمیدونم مطبش کجاست عزیزم میتونی از بیمارستان بپرسی 2شنبه و 5شنبه ها بعد از ظهر بیمارستان مفید ویزیت میکنه
سلام .دکتر محمد ترکمن فوق تخصص نوزادان هستش. خییییلی خوبه .توشریعتی بعد از پل سیدخندان روبروی پمپ بنزین هست .روزها فرد اونجاست .روزها ی زوج رسالت هستش. 118 زنگ بزن شماره مطب رو مده فقط باید 3:30 تا 4 بعد از ظهر تماس بگیری برای همون روز وقت بگیری . خیلی سرش شلوغه ولی معرکه هست.
دوس دارم برگردم به اون روزایی که بابام بیدارم میکردو میگفت پاشو ببین

چقدر برف اومده مدرسه ها تعطیله !!!!!!
سلام
بهترین و حاذق ترین دکتر کودک دکتر محمد کاظمیان ، ایشان متخصص اطفال و فوق تخصص نوزاد هستند...ایشان رئیس بخش نوزادان بیمارستانهای مطرحی چون مفید و اتیه هستند...ایشان علاقه ایی به خرج تراشی و تجویز دارو ندارند...میتونم به جرات بگم تو تشخیصشون حرف اول و میزنن. فقط کافیه یکبار برید پیششون...مطب ایشون شریعتی ابتدای ظفر است.تلفن:22912550 من دو تا فرزندم از چندروزگی تا الان که 10 ساله هستند تحت نظر ایشونه...بسیاربسیار به روز هستند...
دکترمحمود مقیمی متخصصکودکان ونوزادان باسواده داروی بیدلیل تجویز نمیکنه کارش عالللییییه ختنه خیلی خوب وبیدرد انجام میده همه مامانا راضین واکسیناسیون خوب انجام میده بیمارستان پارسیان عصر 2شنبه و4شنبه ها ست تلفن:44435483-44466587
2706