2410
2553
عنوان

چکار کنم پریود بشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106752 بازدید | 34 پست
سلام دوستای خوبم من یک سال بود که پریودی هام نامنظم بود بعد از یکسال الان 5 ماه که خوب شده ولی نمی دونم چرا این ما هنوز نشدم چی کار کنم خیلی ناراحت هستم که نکنه دوباره قرص بخورم حامله هم نیستم که بگم حامله باشم حالا من چی کار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزان من ال دی خوردم برای ای وی اف .. حالا 20 روزه از ال دی میگذره رفتم سونو گفت همه چی مرتبه هیچ مشکلی هم نداری ازمایشم دادم منفی بود به دکترم زنگ زدم گفت 2تا امپول پروژسترون بزن منم زدم الان 2 روزه میگدره از امپولام ولی هنوزم خبری نیست خیلی ناراحتم میترسم دیگه اصلا پرید نشم..
به لطف خدای مهربون دخترم بدنیا اومد....
2720

سلام من 5 خرداد تاریخ شروع آخرین پریودیمه .بعدش دیگه نشدم بی بی  چک وازمایش هم دادم دو تا دکتر هم رفتم یکیشون گفت تنبلی تخمدان یکیشون گفت تیروئید اما تیروئید رو رفتم ازمایشگاه دو بار هم دادم که مطمئن بشم .منفی بود .تنبلی رو هم یه دکتر گفت داری اون یکی از روی پاپ اسمیر و سونو گرافیم گفت نه اونجوری نیست که مشکل داشته باشی 50تا متفورمین داده بهم روزی دو تا میخورم فکرکنم یه 20تا خورده باشم شایدم بیشتر .از عرقیات و دمنوش ها و چیزایی که اینجا گفته بودن و شنیدم هم استفاده کردم اما فایده نداره چیکار کنم دارم دیوونه میشم 

منتظر اتفاق خوبم ........
سلام من 5 خرداد تاریخ شروع آخرین پریودیمه .بعدش دیگه نشدم بی بی  چک وازمایش هم دادم دو تا دکتر ...

اخر چیکار کردین پری شدین اخه من الان یک ماه عقب زدم 

چند ماه تو اقدام بودین؟

خدایا شکرت😍🥰 
2714
اخر چیکار کردین پری شدین اخه من الان یک ماه عقب زدم  چند ماه تو اقدام بودین؟

عزیزم من اون م‌قع اصلا اقدام نداشتم پری هام نامرتب بود قرص و دارو خوردم 

عزیزم من اون م‌قع اصلا اقدام نداشتم پری هام نامرتب بود قرص و دارو خوردم 

آهان 

با قرص و دارو پریود شدین؟؟ 

کلا میخواستین باردار شین چند وقت زمان برد؟؟

من الان 5ماه اقدامم این ماه که خیلی عقب زدم خیلی نگرانم

خدایا شکرت😍🥰 
آهان  با قرص و دارو پریود شدین؟؟  کلا میخواستین باردار شین چند وقت زمان برد؟؟ من الان 5 ...

بله امپول زدم دو بار الان که در حال اقدام هستین که عقب انداختن نشونه خوبیه

سلام بچه ها من مریضیم نامنظم اصلا حتی 6ماه نمیشم الان 3ماه عقب انداختم خیلی سوزش ادارمیگیریم نمیدونم چیکارکنم خسته شدم برا بچه اقدام کردم هنوز حامله نشدم بچه تورخدا راهنمایی کنید 

2706