2726
عنوان

مشهدی های عزیز میشه یه دکتر خوب برام معرفی کنین.

| مشاهده متن کامل بحث + 5382 بازدید | 111 پست
اما مصرف نکردم گفتم اول دارو گیاهی بخورم اگه جواب نداد ایا رو استفاده کنم.
رفتم پیش خانم دکتر حسنی متخصص طب گیاهیه. یه چند ماهی پیش اون بودم تا رفت تهران دوره ببینه چند وقت پیشم رفتم پیش یکی دیگه که تو زیست خاوره گفت 6 ماه دارو بخوری ماه هفتم حامله میشی اما دیگه خسته شدم دنبال یه پزشک رنانم که خانم باشه و خوب باشه
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

4 ساله ازدواج کردم 27 سالمه
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
2728
تو چی منصوره جون تازه اقدام کردی؟ چند سالته عزیزم؟
پیش همین خانوم دکتر زارع برو .اول این تاپیک آدرسش و شماره تلفنش هست. خیلی خانم دکتر خوبیه. من که خیلی به دلم نشست. راهنمایی هلنا جون بود. بازم از هلنا میتونی سوال کنی . بهتر راهنمایی ات میکنه
پارسای مامان 17 فروردین اومد.....خدایا ازت ممنونم ...
من سه ساله ازدواج کردم. 31 سالمه. هنوز اقدام نکردم . دارم کارای قبل بارداری ام رو انجام میدم. انشاءاله بعد پریودی ماه بعدم. اگه خدا بخواد
میشه شماره اش رو بدی؟ مطبش شلوغه؟ برای نازاییم میرن پیشش یا بیشتر برای بارداری مریض داره عزیزم؟
من دقیق نمی دونم . هلنا جون اگه این تاپیک رو دیدی میشه جوابش رو بذاری؟ولی شلوغ بود. شماره اش هم اول این تاپیک هست . 8540978 میدان بیمارستان امام رضا ساختمان بهاران
2706