2410
2553
عنوان

مشهدی های عزیز میشه یه دکتر خوب برام معرفی کنین.

| مشاهده متن کامل بحث + 5382 بازدید | 111 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

مخل3یم ......

زتتتت زیاااااااااد .......

همگی تون موفق باشید و بارداری خوب و زایمان راحتی داشته باشید

بووووووووووووووووووووووووووووووووووووس

امروز هم خوبم ... خیلی خوب ... ممنونتم خدا
سلام بچه ها . ببخشید من دیر اومدم و جواب و مینوسیم . هلنا جون ازت ممنونم برای معرفی این دکتر. فرشته جون برات سلام رسوند و گفت بهت بگم خیلی دلش برات تنگ شده و خیلی دوستت داره. بخاطر اینکه اسمت و بهش گفتم و معرفی ام کرده بودی من و به محض اینکه وارد مطب شدم و تا پرینت متن این تاپیک و بهش نشون دادم بلافاصله فرستاد پیش دکتر. خیلی دکتر با حوصله ای بود. خوشم اومد .هم منشی خوب هم ماما خوش اخلاق و هم دکتر مودب و باحوصله. خیلی ازت ممنونم. کاش بشه برات جبران کنم.
پارسای مامان 17 فروردین اومد.....خدایا ازت ممنونم ...
سلام بچه ها . ببخشید من دیر اومدم و جواب و مینوسیم . هلنا جون ازت ممنونم برای معرفی این دکتر. فرشته جون برات سلام رسوند و گفت بهت بگم خیلی دلش برات تنگ شده و خیلی دوستت داره. بخاطر اینکه اسمت و بهش گفتم و معرفی ام کرده بودی من و به محض اینکه وارد مطب شدم و تا پرینت متن این تاپیک و بهش نشون دادم بلافاصله فرستاد پیش دکتر. خیلی دکتر با حوصله ای بود. خوشم اومد .هم منشی خوب هم ماما خوش اخلاق و هم دکتر مودب و باحوصله. خیلی ازت ممنونم. کاش بشه برات جبران کنم.
2706