2410
2553
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 627750 بازدید | 4035 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان
خانم هایی که سوال کرده بودن با متفورمین میشه خورد یا نه ؟ میشه خورد .دکتر پاکروش سال گذشته این دارو ها رو با هم به من داده بود ایشان یکی از بهترین متخصصین نازایی هستن .. بازم اگه شک دارید سوال کنید من پارسال با هم می خوردم مشکلی نداشتم و پری هام هم منظم شده بود ولی یکم کوتاهی کردم از فروردین دیگه بدون قرص پری نشدم و الان دارم قرص وتاگنوس رو روزی 2 تا می خورم ...
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
کسی می تونه جواب منو بده .آیا این قطره رو با کلومفین و امپول هاش ام جی می تونیم مصرف کنیم یا نه .من این ماه هم دارم این قطره رو می خرم هم داروی کمک باروری خطری نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه کسی اطلاعی داره بگه ممنون می شم .من ماه قبل از این قطره بدون دارو استفاده کردم پر ی هام منظم شد .
خدایا شکرت
2456
2714
این قرص ویتاگنوس رو باید از کجا تهیه کنیم روزی چند تا بخوریممممممممممم؟
یا حضرت زهرا ممنونم خانم ( به لطف خدا ، امیرعباسم 29 ابان زمینی شد ) به امید زمینی شدن نی نی های منتظراااااااااااا یه صلوات لطفا
اگه قطره باشه چطور مصرف کنم ؟ ایا رویه دوقلوییییییی زایی یا جنسیت بچه تاثیر داره؟
یا حضرت زهرا ممنونم خانم ( به لطف خدا ، امیرعباسم 29 ابان زمینی شد ) به امید زمینی شدن نی نی های منتظراااااااااااا یه صلوات لطفا
2706