2726
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 628920 بازدید | 4035 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست ی فائزه جون م دکتر برام آز هورمون نوشته آخه 1 سال پیش پرولاکتینم خیلی بالا بود 6 ماه قرص یاسمین خوردم ولی اباز پریودام نامنظمه دکتر برام آز هورمون نوشت گفت 4 پری آز بدی اگه من از روز اول پری ویتاگنوس بخورم تأثیری رو جواب آزمایش نمیزاره؟ یه سوال دیگه ببخشید این همه سوال میکنم قطه رو ناشتا باید 20 قطره بخورم هر روز یا قرص بخوام بخورم روزی 2 تا اونم ناشتای درست گفتم ؟مرسی
CafeMom Tickers
رهام جون من 4فروردین با وزن 3:100ساعت 8:30ب.ظ بدنیا اومد.
سلام دوستان
من فروردین پارسال مشکل EP داشتم لاپراسکوپی کردم. توی تیر ماه عکس رنگی گرفتم گفتن که لوله راستم بسته شده . دکترم گفت که باید هر ماه روز 13 پریودم بیام سونو کنم ببینه تخمک از کدوم طرف آزاد شده اگه از سمت چپ بود اجازه داشتم برای بارداری اقدام کنم . خلاصه چند ماه به این منوال سپری شد که متاسفانه به مشکل تنبلی تخمدان دچار شدم . دو ماه پشت سر هم کلومیفن و آمپول HCG زدم ولی جواب نگرفتم . دکترم گفت که باید IUI بشم ولی خودم زیاد مایل نبودم گفتم بذارم برای بعد . خلاصه توی این یک ماه اخیر اومدم قطره ویتاگنوس و قرص اگنوگل و عرق رازیانه مصرف کردم . خیلی جالبه این ماه پری نشدم دیروز آزمایش خون دادم باردارم . تورو خدا خودتونو اسیر داروهای شیمیایی و هورمونی نکنین . همین سه تا رو مصرف کنین حتما تا چند ماه بعد جواب میگیرید من که 20 روز مصرف کردم باتوجه به اینکه دکترم می گفتم که طبیعی نمی تونم باردار بشم جواب گرفتم. مطمئنم همتون بزودی مامان میشین.
2728
باران
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

سلام خوبید
من هم بعد از 4 سال دوا و درمون و آی وی اف و میکرو که نتیجه نگرفتم 2 هفته است که دارم آگنوگل و عرق رازیانه و بومادران و قطره ویتاگنوس رو استفاده میکنم ..مشکلم pco و یائسگی زود رسه .پرولاکتینم بالاست .
نا امید نیستم و مطمئنم خدا حاجت دل همه رو میده و من شکسته دلم بزودی مامان میشم .
سلام مهرانه جون منم دقیقا همین ها رو که گفتی دارم می خورم مشکلم یائسگی زود رس و اتمام ذخیره تخمک هست . خدایا به همه مامان های چشم انتظار کمک کن قسمت میدم گلوی شکافته علی اصغر ....
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
http://nini_naz.niniweblog.com/post19.php اصلا تاریخ تولد و زدن تایبیکت با هم همخونی نداره مهسا
موسس این تایپیک...یه کم عجیب غریبه تاریخاتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
برای حاجتم یه صلوات میفرستی خیلی ممنونم التماس دعا
من بعد از یکماه استفاده از آگنوگل و عرق رازیانه و بومادران پریود نامنظمم ، منظم شد و ضمنا هیچ گونه درد پریودی و که قبلا داشتم این ماه اصلا تجربه نکردم و خدا روشکر انرژیم مثل ماههای پیش تحلیل نرفت حتی یک قرص مسکن هم استفاده نکردم .
امیدوارم با تکرار همین روش تا چند ماه دیگه مامان بشممممممممممممممممممممممم.
شما هم بزودی نتیجه های دلخواهتونو بگیرید .
دوستتون دارم.
من هم 5 ماهه اقدام به بارداری کردم ولی هنوز خبری نیست و الان 5 روزه شروع کزدم به خوردن قطره ویتاگنوس، البته از روز 10 پری شروع کردم. امیدوارم به زودی جواب بگیرم.
خدایا من فقط یه بچه سالم میخوام
سلام کسی جدیدا قطره استفاده نکرده و باردار شده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای تو می نویسم ....

برای تویی که تنهایی هایم پر از یاد توست...

برای تویی که قلبم منزلگه عـــشـــق توست...

برای تویی که احساسم از آن وجود نازنین توست...

برای تویی که تمام هستی ام در عشق تو غرق شد...مادرم
ریرا مامی چکار کردی نی نی اومد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای تو می نویسم ....

کسی اینجا نیست .متروکه شده ؟؟؟؟؟؟؟
برای تو می نویسم ....

2706