2737
2734
عنوان

قرص اگنوگل (قطره ویتاگنوس) به لطف ومعجزه پروردگار من رو مامان کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 629309 بازدید | 4035 پست
بچه ها برین حتما این لینک رو بخونید جالبه چیزای مفید و ساده ای توشه

http://shiateb.com/pages/?current=viewdoc&langid=1&sel=1261
بعد از ١سال و ٢ماه انتظار بالاخره اومدى تو دل مامانى......خدا جونم شکرت
سلام دوستان اگر از قطره یا قرص ویتاگنوس استفاده میکنید به اطلاعتون برسونم که حداقل باید 4 تا 6 ماه مصرف بشه تا گیاه با بدنتون سازگاری پیدا کنه .از اونجایی این دارو کاملا گیاهی هست و هیچگونه ماده افزودنی نداره پس با داروهای شیمیایی که زود اثر و پر عوارض هستن فرقی داره و اونهم اینه که باید صبر و حوصله به خرج بدید و حداقل تا 4 ماه شاید هیچ فرقی احساس نکنید.پس به مصرف ادامه بدید .البته با تجویز پزشک
خدایا هزاران مرتبه شکر به خاطر نعمتی که به من و همسرم دادی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خسته نباشید خواستم در مورد قطره ویتاگنوس بپرسم و طریقه مصرفش من الان دو ماه پریود نشدم پریودیام نامنظم ان میشه طریقه مصرفش بهم بگید مرسی چه مدتم باید بخرم مجردم
2731
سلام خسته نباشید خواستم در مورد قطره ویتاگنوس بپرسم و طریقه مصرفش من الان دو ماه پریود نشدم پریودیام نامنظم ان میشه طریقه مصرفش بهم بگید مرسی چه مدتم باید بخرم مجردم
سلااااااااااااام
روزگارا که چنین سخت به من میگیری
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست
گرچه دلگیرتر از دیروزم
گر چه فرداها مرا میخوانند
لیک
باور دارم دلخوشی ها کم نیست
زندگی باید کرد
گاه با یک گل سرخ
گاه با یک دل تنگ
گاه باید رویید در پس این باران
گاه باید خندید
بر غمی بی پایان
کسی نیست ؟؟؟//////////
روزگارا که چنین سخت به من میگیری
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست
گرچه دلگیرتر از دیروزم
گر چه فرداها مرا میخوانند
لیک
باور دارم دلخوشی ها کم نیست
زندگی باید کرد
گاه با یک گل سرخ
گاه با یک دل تنگ
گاه باید رویید در پس این باران
گاه باید خندید
بر غمی بی پایان
2738
سلام فاری جون تیکرتو الان دیدم

بارداری دوستم؟!!! مبارکه خیلی خیلی خوشحال شدم تاپیکو چند وقتی بود گمش کرده بودم

ایشالا نی نی سالم به دنیا بیاد عزیزم
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
ای وای فاری جون کجاییییییی دختتتتتر؟!!!!!
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
فاری جون چرا دکتر زودتر نرفتی گلم؟
فاری جون چرا دکتر زودتر نرفتی گلم؟
فاری خدا رو شکرررررر نمی دونی جقدر خوشحالم دختر؟!!! واااااای مامان فاری جون
2706