2410
2553
عنوان

سرماخوردگی در بارداری

35819 بازدید | 20 پست
بچه ها ! من الان 6 هفته رو تموم کردم و بدجور سرما خوردم . الان رفتم دکتر . بهم آموکسی سیلین و قرص سرماخوردگی داد . به نظرتون مشکلی نداره ؟
سلام دوست جونم منم وقتی 6 هفتم تموم شد سرما خوردم البته دکتر میگفت احتمال حساسیت بارداری هم هست بمنم
آموکسیسیلین داد ولی نخوردم شما هم نخوری بهتره چون الان تو هفته های مهمی هستی و قلب بچه داره تشکیل میشه و زمان خیلی حساسیه
لیمو شیرین و شربت آبلیمو بخور ایشلا خوب میشی
بخور آب سرد
همیشه داشتن ” بهترین ها ” به آدم غرور خاصی میده من مغرور ترینم ، چون تو بهترینی !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نخور. هفته ای بالاتر شاید مشکلی نباشه

سعی کن تا اونجا که میتونی با پرتقال و شلغم و اینجور چیزا درمان کنی

من یه بار با تاب پرتقال درمان کردم خیلی خوردم نتیجه داد

مدام بخور
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2714
سرما خوردگی که اصلااااااااااااا
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
اره زینب جون راست میگه اصلا حواسم نبود.عسلو ابلیمو خیلی خوبه
ترجیحا لیمو تازه
انشا الله که زود خوب شی
گویند بهشت زیر پای توست ..پس مادرم قدمهایت را بر روی چشمانم بگذار، تا چشمانم بهشت را نظاره کنند...... !!!
آموکسی سیلین در دوران بارداری مشکلی نداره ..من از چند تا متخصص زنان پرسیدم ...

مخصوصا اگه چرک داری ...بخور که سریعتر ترشحاتت خوب بشه ....

منم 2 هفته خوردم ..

راجع به قرص سرماخوردگی اطلاعی ندارم .
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
2706