2410
2553
پیداش کردم
نه تو می مانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر کسی را مهمی پیش آید و بخواهد اصلا او را عاجلا ، به صحرایی که در او آدمی نباشد و خطی به دور خود کشیده و به تواضع رو به قبله بنشید و هفتاد بار آیه الکرسی را بخواند شکی نیست که در آن روز مشکل او حل میشود انشاءالله
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
سمیرا خاله ی عزیز ممنون از این ختمی که معرفی کردی. بله یکی از دوستان همین سایت از همین ختم حاجت گرفته. مامان آروین عزیز. در تاپیک نماز ها ، ذکر ها و دعاهایی که معجزه می کنند این مطلب هست.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2720
خواهش دوست قدیمی جان
انا جان در اون تاپیکی که معرفی کردم از این ختم ها زیاد هست که دوستان نتیجه گرفتند. یه تاپیک دیگه هم بود خاطرات حاجت روایی و خوشحالی( شبیه به این) که اونجا هم همین موضوع تاپیک شما مطرح شده بود.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
عزیزم تو تاپیک دعا تجربیات هست اما بیشتر دعا هست
من میخوام تجربیات رو بدونم
مثلا یکی میگفت نذر خرما برای ام البنین میکنه و حاجت میگیره که این موردا منظورمه
چون تو تاپیک ذکر اینا نیست
اکثرا از کتابا هست
2714
چهل روز ختم نادعلی.....
سر نه روز مشکلمون حل شد
یا دعای باز شدن بسته شده (برای ازدواجه) برای برادرم زود جواب داد....
ختم یا علی ولی تعدادشو نمی دونم باید تو مسجد بشینی و این ختم رو انجام بدی (حدود 1.5 ساعت طول میکشه)
نماز استغاسه به حضرت زهرا و نماز کن فیکون
این بود تجربه های من
سلام من سر کارهای پایان نامم خیلی گره افتاده بود به کــارم ... با نذر حدیث کسا و زیارت حضرت زهرا تونستم معجزه وار آخرین روز ترم چهارمم دفاع کنــم ... چون اون ترم یه درس هم داشتم و تا نمرش نمی یومد بهم اجازه دفاع نمیدادن ...
یه پســر دارم شــاه نداره ... يه دختـر دارم تـا نداره ...
2706