2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ای وی اف کردم و گرفت ولی تو 5 ماهگی زایمان زودرس داشتم...الان میخوام بعضی از تجربیاتمو بهتون بگم انشاله که مفید باشه...اول از همه استرس رو از خودتون دور کنید...ببینید این داروهای ivf گرم هستن برای همین از روزی که کاشت دارید روزی 3 لیوان عرق کاسنی بخورید واقعا عالیه...غذاهای گرم اصلاذ نخورید و سعی کنید یبوست نگیرید...روزی 3-4 تا بسته آلوچه بخورید...روغن زیتون و خاک شیر اصلا نخورید...میوه و سبزیجات و اب زیاد بخورید....از توالت فرنگی استفاده کنید...تا اونجایی که میتونید از پله استفاده نکنید و روی شکم نخوابید....انشاله که سال 93 سال مامان شدن واسه همه شما و خودم باشه
2720
یافته های جدید تجربیات شوشو : شکست پی در پی مقدمه ای برای پیروزی + یک نسخه طالیی برای تقویت اسپرم
پیشنهاد میکنم حتما این مطالب رو بخونین تا خدایی نکرده بعد یه مدت درمان ، دوباره آز شوهرتون افول نکنه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529160&PostID=29971653#29971653

خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
2714
دوستانى که چند بار اى وى اف شدند چرا بار اول نگرفت اخه من خیلى امید دارم که اى وى اف بار اول بگیره میشه نینا خانم بگید مشکل تون چیه که ٥ بار اى وى اف تون نگرفته و کجا انجام دادید و امید وارم سال جدید مامان بشید
کلى جون خوش امدى
۵ روز رو از نی نی خیالیشون مراقبت می کنن ۱۵ روز به خاطر نی نی خیالی شون عذاب می کشن آمپول می زنن بیرون نمی رن وبعد از این هم رنج اونم از سر عشق با یه برگه ازمایش لعنتی می فهمن که نی نی تو دل مهربونشون نیست . منم عین همونام 3 بارای وی اف ناموففق
همیشه جای شکرش باقیه خدایاخودت مواظب هدیه قشنگت باش یا امام رضابیمه هستن به نام تو و مولایم علی
@توکل برخدا عزیزم شانسیه درصد گیراییش کمه منم بار اول بینهایت امید داشتم 25درصد احتمال بارداری درهر ای وی اف
همیشه جای شکرش باقیه خدایاخودت مواظب هدیه قشنگت باش یا امام رضابیمه هستن به نام تو و مولایم علی
2706