2737
2739
عنوان

خبررسانی درخصوص اجرا نمایش ها و تئاتر های ویژه کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 104957 بازدید | 1186 پست
سلام عزیزم....فرهنگسرای ابن سینا شهرک غربه .....شماره اش را می تونی از 118 بگیری...من ندارم....چون هردفعه وسط هفته رفتم که نیاز به رزرو نداشته....
گاهی اونقدر خدا زود به خواستمون جواب می ده که باورمون نمی شه از طرف اون بوده...اینجاست که می گیم :"عجب شانسی آوردم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهاره جون مرسی از تاپیک خیلی خوبت عزیزم

مریم جون این تاتر حاجی فیروز موزیکال هست ، عروسکی هست ؟ من میخام دختر 5/2 سالم رو ببرم می دونم که بیشتر دنبال موزیکال و عروسکی هست به نظرت بدردش میخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا،مرا آن ده که آن به
مامانهای مهربون یه سوال بپرسم میشه بطور کلی چندجا که تاترهای موزیکال رو داره بهم بگید که هر هفته بزنگم و ازشون در مورد برنامه هاشون بپرسم

چیزهایی که تالان خودم از صفحات خوب این تاپیک متوجه شدم
1* تالار هنر (میدان هفت تیر)
2* فرهنگسرای ابن سینا یا همان قانون (شهرک غرب)
3* کانون پرورش فکری کودکان (قسمت تاترش که توی پارک لاله است )
4* فرهنگسرای نیاوران ( که به من خیلی خیلی دوره و می دونم برم با دخملی ام خیلی خسته میشه )

بازهم اگه هست میشه لطف کنید بفرمائید
خدایا،مرا آن ده که آن به
2731
ممنون از همه دوستان که همکاری میکنن و اطلاع رسانی میکنن
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
مامانهای با تجربه یه سوال :

من فردا یکشنبه میخام دخملی ام رو ببرم تاتر تالار هنر اما نمی دونم چون کلا دفعه اولی هست که میره تاتر کدوم رو انتخاب کنم پنبه به سر یا پسربلا رو؟؟

البته هر جفتش رو میبرم ببینه اما پیشنهاد شما برای اولی که زیاد اذیت نشه کدومه ؟
پارکینگ هم داره ؟
خدایا،مرا آن ده که آن به
2738
امیدوارم مینی جون بهتون خوش گذشته باشه عزیزم
هم میتونی تلفنی رزو کنی و هم میتونی بری اونجا تهیه کنیه ولی باید حداقل نیم ساعت قبل از شروع برنامه اونجا باشی عزیزم
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
من الان چند هفته هست که میگم این هفته حتما بچه ها رو میبرم ولی جور نمیشه که بریم
ان شاالله فردا بچه ها رو میبرم تالار هنر نمایش پسرک پنبه به سر

مینی جون اگه رفتی لطفا برامون بگو چطور بود نمایش
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=13110
2706