2703
2553
عنوان

خبررسانی درخصوص اجرا نمایش ها و تئاتر های ویژه کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 104929 بازدید | 1186 پست
خواهش میکنم دوستان
امیدوارم که بهتون خوش بگذره
البته بیشتر به نی نی های گلتون خوش بگذره
مدت اجرا نمایش ها 60 دقیقه میباشد
بنظر من روزی که میخواین تشریف ببرید و نمایش رو ببینید قبلش با تالار هماهنگ کنید و رزو کنید
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
سلام

بهاره جون خوندی نوشته بودم موبایلم رو اونجا گم کردم - چهارشنبه اونجا بودیم جمعه حدودای ظهر حضوری رفتم گفتن کسی چیزی تحویل نداده بعداً که اومدم خونه پشیمون شدم چرا اجازه نخواستم برم تو سالن رو خودم ببینم هنوز چشمم دنبالش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی بهاره جان شما که زیاد اهل نمایش هستید عضو تالار شدید ؟ میگن بلیطش نیم بها میشه - در ضمن متوجه

شدم بعضیها برگه ای داشتن که نصف هزینه بلیط رو پرداخت میکردن (بجز عضویت) از کجا میشه اونا رو تهیه کرد ؟
ساره جون
من چند بار رفتم که عضو بشم مسولش نبود
برای نمایش پسرک و وروجک خیالی یه برگه های تبلیغاتی تخفیف ویژه هفته قبلش که رفته بودیم نمایش آوای تار رو ببینیم بهمون دادن بعد توانستیم که بلیط نمایش پسرک و وروجک خیالی رو نیم بها بگیریم
و زمانی که رفتیم برای نمایش پسرک و وروجک خیالی دیدم دارن برگه های تخفیف ویژه برای آوای تار میدادن
ولی من چون نمایش رو دیده بودم گرفتم و دادم به کاربر مامان شبی که اومده بود تالار و با هم نمایش پسرک و وروجک رو دیدیم
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
2720
وای ساره جون
آخی چه حیف موبایلت رو گم کردی
چه خاطره ای شد از تالار هنر
بهش زنگ زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2714
سلام به همه دوستان
امروز برام اس ام اس اومد که
اجرای ویژه نمایش جک و لوبیا سجرآمیز
5شنبه 13 بهمن ماه صبح با روز قبلی شماره تماس 88712553
حالا برای اطلاع بیشتر از ساعت اجرا نمایش با شماره تلفن مذکور تماس بگیرید

این نمایش اولین نمایشی بود که من بجه هام رو بردم که ببینن و خیلی خوششون اومد که مجبور شدم دوباره هفته بعدش ببرمشون
خلاصه باید بگم یه نمایش فوق العاده قشنگ و موزیکال و پر از رنگ هست
بچه های من خیلی دوست داشتن این نمایش رو و هنوز یادی از این نمایش میکنن
حتی به هر کسی هم که گفتم بره ببینه اومد و گفت که عالی بود

شهریور ماه بودکه این نمایش در تالار هنر اجرا میشد

این هم عکس نمایش جک و لوبیای سحرآمیز

NadaPenny.com Free Image Hosting
NadaPenny.com Free Image Hosting
اینم افتتاح یه مزون برای کودکان بهمراه سرزمین بازی :

دوستان گل مزون ما افتتاح شد

از روز سه شنبه از ساعت 11.5 تا 5 بعد از ظهر در خدمت شما عزیزان خواهیم بود .

- با یه عالمه لباس و جوراب شلواری و وسایل جدیددددد و جینگول
- امکان خرید با همسرانتون وجود داره
- یه سالن مجزا برای کودک دلبندتان داریم
- در محیطی شاد همراه با ارامش میتونید خرید خیلی خیلی خوبی داشته باشید
- ما از وقتی یه نی نی خوشگل تو دلتون دارید تا 10 سالگی کوچولوتون در خدمت شما هستیم

***** به مناسبت افتتاح مزون یه مهمونی opening party به صرف چای و شیرینی نیز از ساعت 11 صبح تا 1 ظهر 5 شنبه 13 بهمن ماه برگزار میشه که از همه شما عزیزان دعوت میشه برای شرکت تو این مهمونی و خرید تشریف بیارید .
در ضمن از تخفیف ویژه افتتاحیه نیز برخوردار خواهید شد

دوستتون داریم

شادی و شیما

منتظر پیشنهادات خوبتان نیز هستیم

09381554314

09390386090

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=156898&postID=7519403#7519403

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=155574

اسفند ماه تا ساعت 9 شب هستیم

ادرس اجودانیه - خیابان 12 شرقی پلاک 4
2706