2726
عنوان

خبررسانی درخصوص اجرا نمایش ها و تئاتر های ویژه کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 104951 بازدید | 1186 پست
آخی نازی
ممنونم از اطلاع رسانی الدورادو جان
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الدورادو جان
میشه لطف کنی و بگی که چطور نمایشی بود
موزیکال ؟
عروسکی ؟
و....
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
دوستان این هفته بخاطر شهادت تالارهنر تا چهاشنبه تعطیل هست
روزهای اجرا نمایش ها در این هفته (پسرک و وروجک خیالی - آوای تار)
چهارشنبه 5/11/90
پنج شنبه 6/11/90
جمعه 7/11/90
2728
حیف توی این سایت من دیدم نمایش هزار جوارب پا تا 29 دی ماه اجرا میشده

http://ebnesina.farhangsara.ir/tabid/845/ArticleId/5818/.aspx
بله بهاره جون موزیکال بود....قشنگ بود.....اکثر بچه ها خیلی لذت بردند....دختر من هم خوشش اومد ولی از یکی از شخصیتهای داستان ترسید و وقتی می اومد سرشو می ذاشت روی شونه من و نگاه نمی کرد...ولی یه بخشی بود که بچه ها رو بردند روی سن رفت بالا ....از همه کوچیکتر بود :)
بله مهسا جان بعضی قسمتاش موزیکال اجرا میشد - برای بچه ی 3 ساله هم باید بگم بستگی به بچه داره بعضیها تو

سالن بیقراری میکردن و نق میزدن البته شاید زیر سه سال بودن - دختر کوچیکترم که 3 سال و نیمه هست آخراش کمی

بهونه گرفت که کی تموم میشه

آخه تو خونه هم خیلی اهل تماشای کارتون نیست خیلی به ندرت پیش میاد تلویزیون ببینه اما اونجا براش جالب بود و

تماشا میکرد
آوای تار موزیکال هست و عکسش توی وبلاگ تالارهنر هست میتونید ببینید

تالار هنر پایین میدان هفت تیر هست رزا جان
مهسا جون عزیزم نمایشهای آوای تار - پسرک و وروجک خیالی برای 3 سال به بالا بود
اگه اولین باری هست که نی نیت رو میخوای ببری تئاتر برید آوای تار
2706