2726
عنوان

خبررسانی درخصوص اجرا نمایش ها و تئاتر های ویژه کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 104951 بازدید | 1186 پست
بهار جان من خیلی دلم میخواست پسرم رو تاتر عروسکی ببرم خیلی تو نت سرچ میکردم ولی چیز به درد بخوری پیدا نمیکردم
بیشتر میخوام عروسکی و موزیکال باشه که بچه خسته نشه
پسرم 4 سالشه
این نمایش فلوت سحر آمیز چطور بود خوب بود؟
موش و گربه چطور؟
خدا در درون من است ، متاسفم لطفا مرا ببخش متشکرم دوستت دارم
ببخشید مرجان جان
چطوری میشه نمایش خاله مرجان و خروس رو رزور کرد من با اون شماره تماس گرفتم میره رو پیا م گیر و کسی نیست جواب بده برای رزروش هم همین طور!
تالار گلستان برگذار میشه توی کانون پرورش فکریه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان

من هرچی با تاتر گلستان مربوط به کانون پروش فکر کودکان تماس میگیرم کسی جوابگو نیست میره رو پیام گیر
همونجا که نمایش خاله مرجان و خروس رو اجرا میکنه

کسی هست راهنمایی کنه؟
2728
تخفیف نمایش نارنجون و صندوق جادو

http://offchi.ir/deal/slug/narenjoon
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
نمایش خاله مرجان و خروس در مرکز تئاتر کانون
مکان اجرا: سالن گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بلوار کشاورز، خیابان حجاب، داخل پارک لاله
زمان اجرا: 15 بهمن الی 15 اسفند؛ ساعت 16:30

http://bakoodak.com/gid/579/content/5/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1.aspx
لیست کامل مهدکودکهای تهران www.bakoodak.com
مرسی خورشید جان که اطلاع رسانی میکنی
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
سلام
ما امروز رفتیم نمایش موش و گربه را در تالار هنر دیدیم
قشنگ بود و به نظرم برای 3-4 سال به بالا مناسب هست
موزیکال همراه با رقص است
سلام بچه ها

نمیدونم چرا نمایش ها یا تاتر هایی که توش جادو یا جادوگری یا در ارتباط با این چیزا باشه برای بچه ها دوست ندارم
به نظرم یه جورایی منفی هست حتی اگه مستقیم نباشه که نیست بیشتر تو قالب شعر و آهنگ های شاد این چیزا رو به بچه ها یاد میده !!! مواظب این چیزا باشید.
بچه ها من هر چی با اون شماره ای که خورشید جون گذاشته برای نمایش خاله مرجان و خروس تماس میگیرم کسی جوابگو نیست
نه موبایل نه شماره ثابته

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
مامی سام عزیز
من 2شنبه که تالار هنر بودم تراکت تخفیف خاله مرجان و خروس رو بهم دادن اونجا
و این شماره ها رویش هست
09357408597
88966119
بهار جان خیلی لطف کردی این شماره ها درست بود زنگ زدم رزرو کردم برای فردا ساعت 4 ایشالله سامی رو میبرم امیدوارم خوشش بیاد

اولین باره میبرمش تاتر . سینما خیلی رفته ولی تاتر بار اوله
2706