2733
2734
عنوان

خبررسانی درخصوص اجرا نمایش ها و تئاتر های ویژه کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 104957 بازدید | 1186 پست
بهاره جون تاتر دیوبلاو آدم ناقلا خیلی جالب نبود به دلیل اینکه
1* خیلی موزیکال و ریتمیک نبود
2* توش پر از پیام های پنددهنده بود که به نظر من بهدرد بچه هایی که میخوره که مدرسه میرن
3* نه دکور خیلی جالبی داشت نه عروسکهای شاد و قشنگ و نه بازیگرانش خیلی لباسهای جذاب تنشون بود

به نظر من نبرشون
ا
خدایا،مرا آن ده که آن به

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و اما پنبه به سر

یه خانمی بود که من باهاش اونجا دوست شدم بجه هاش رو برد پنبه بسر بعد اومد بهم نظر داد

که خیلی خیلی قشنگ و بی نظیر بود و حتما دختر ت رو ببر

من چون زود رسیده بودم صدای نمایش پنبه به سر رو می شنیدیم خیلی موزیکال بود و پراز اهنگای قشنگ

با تعریفهایی که این خانم کردن حتما حتما هفته آینده می برن دخمملم
خدایا،مرا آن ده که آن به
در ضمن یکشنبه ها نیم بها هست و بلیطش 500/2 محاسبه میشه

و خانمهاییکه سمت کاخ نیاوران هستن انجا هم کلی نمایش های کودک قشنگ داره که من چون برام دوره تا بحال نرفتم
خدایا،مرا آن ده که آن به
2728
ما دیروز رفتیم نمایش پنبه به سر
قشنگ بود و موزیکال ولی خیلی بچه گانه نبود یعنی برای کودکان زیر 4-5 مناسب نیست
در کل خوب بود و موزیکال و شاد
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
من دیروز که رفته بودیم تالار هنر کارت عضویت گرفتم
مبلغ 10 هزار تومان بود برای اشتراک 1 ساله و برای 10 تا نمایش
هر نمایش برای 4 نفر نیم بها میباشد

دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
آدرس تالار هنر :.میدان هفت تیر ، خیابان شهید مفتح جنوبی - خیابان ورزنده (جنب ورزشگاه شیرودی)

تلفن : 88306640 - 88813440

تالار هنر شنبه ها تعطیل است.

با مترو هم میتونید برید
ایستگاه طالقانی که پیاده شوید خیابان مفتح را به سمت بالا میروید دومین خیابان بالاتر از طالقانی نرسیده به ورزشگاه شیرودی

این هم آدرس وبلاگ تالار هنر
http://talarhonar.blogfa.com/

2738
من شنیدم نمایش حاجی فیروز فرهنگسرای ابن سینا خیلی قشنگ بوده
ولی راهش برام دوره بلیط تخفیف هم دارم ولی هنوز نتونستم برم
خودم کشفش کردم

هر روز ساعت 6 اجرا دارن میگن واسه 4 سال به بالاست وقتی میگن 4 سال به بالا فکر کنم واسه سه ساله هام خوب باشه

شاید سه شنبه دینا خانم رو ببرم الان که میخام ببرمش پنبه سر
خدایا،مرا آن ده که آن به
2706