2703
2553
عنوان

ترشحات آبکی در بارداری

307657 بازدید | 94 پست
سلام بچه ها من در هفته 26 هستم.از هفته 22 ترشحاتم زیاد شد البته حالت آبکی و شیری رنگ داشت،به دکتر مراجعه کردم معاینه کرد و گفت قارچ داری،با مصرف دارو بعد از دو هفته الان فقط ترشحات آبکی دارم که دیگه بی رنگ هستند و همیشه به یک اندازه نیستند گاهی کم و کاهی زیاد هست،شما ها هم این مشکل را دارید؟و آیا طبیعی هست؟من الان 3 هفته است نگرانم،چند تا دکتر رفتم،ولی چیزی تشخیص ندادند ولی همه باردارهای اطرافم اینجوری ترشح آبکی ندارند.راستی کسی تجربه ای در زمینه سوراخ شدن کیسه آب داره؟علایم دقیقش چیه؟ اگه کیسه آب سوراخ باشه باشد چه کار کرد تا خوب بشه؟
من در دو بارداری قبلم کیسه ابم سوراخ شد مثل این میمونه که یکدفه و بی اختیار خودتو خیس کنی .میتونی روی کمر دراز بکشی بعد وقتی که میخوای جابجا بشی احساس کنی خودتو خیس میکنی .من که تو اهواز زندگی میکنم پزشکای خنگ اینجا برام ختم بارداری دادن ولی تو اینترنت که سرچ کردم مثل اینکه دارو برای عفونت میدن و سرم میدن و میگن استراحت مطلق باشی و مایعات و دلستر زیاد بخوری .ولی کیسه اب با ترشح خیلی فرق میکنه من تو همین نی نی سایت خیلی ها رو دیدم که میگفتن ترشحات ابکی و شیری رنگ دارن و دکترهاشون گفتن که کاملا طبیعی است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوستان میشه کمک کنین

من الان نزدیک ١٦ هفتمه و ترشحات ابکی دارم! خصوصا بعد دسشویی و خشک کردن کامل ، یهو ازم میریزه ! حالتشم مثل آب میمونه و اصلا

غلیظ نیست! خیلی نگرانم ، میشه اگه کسی حالت مشابه داشته راهنماییم کنه !!!
من محو خدایم و خدا آن منست ...هر سوش مجوئید که در جان منست
سلطان منم و غلط نمایم بشما...گویم که کسی هست که سلطان منست ( مولوی)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
2714
فکر میکنم ترشحات زیاد طبیعی باشه،البته من تو شش ماهگی با ترشحات زیاد رفتم دکتر و گفت طبیعیه ولی بعد از معاینه گفت قارچه و با دارو خوب شدم،اینکه میگن طبیعیه تا حدی،باید معاینه بشید دکتر نظر بده
خدایا پناهمون تویی...خودت هوامونو داشته باش...
2706