2703
2553
عنوان

تایلند

547 بازدید | 12 پست
بچه ها کسی پارک آبی تایلند رفته اگه رفته میشه لطفا به گین چجوری هرکی اطلاعاتی در مورد جاهای دیدنی بانکوک و پوکت داره راهنمایی کنه لطفا مرسیییییییییییییییییییییییییییییی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
لیا جون یعنی نرم شهربازیش برای بچه ها نباشه سیام پارک توخود شهر بازی نگین جان شما پارسال رفتید خوب بود کجاها رفتی خرید کردی اخه من هرجا میرم خرید نمیرم بیشتر گردش میکنیم چون یه دفس دیگه
2714
اگه پارک ابی ترکیه و دبی رو رفته باشی متوجه میشی خیلی مزخفه پارک ابیش فقط 2 یا 3 تا سرسره ابی و چند تا استخر داره دریم ورلد عالی بود همه بازیهاشو رفتیم ما واسه بچه ها بازیاش جداست
عزیزم برو که خیلی خوش میگذره منم پارسال آبان ماه رفتم می گفتن بهترین فصلش هوا بهاری بود و بارونم نبود . عالی بود با این که چند جای دیگه هم رفتم ولی هیچ جا تایلند نمیشه . البته من پوکت نرفتم بانکوک و پاتایا رفتم ولی خیلی خوبه خوش بگذره بهت جای ما رو هم خالی کن

یکی از مجهزترین پارکهای آبی در جهان پارک آبی کارتون نت ورک آمازون واقع در نزدیکی پاتایا در محلی به نام ساتاهیپ می باشد.

این پارک آبی اولین پارک آبی از سری پارک های آبی مشهور کارتون نتورک میباشد که پیشنهاد میکنیم در تور تایلند سری هم به این پارک بزنید.

هدف اصلی این مجموعه آبی چند منظوره و تمام تلاش آن این بوده است تا شخصیت های کارتونی و انیمیشنی را در این پارک تبدیل به واقعیت کند.

این پارک در ماه جولای سال 2014 تاسیس و افتتاح شد و دارای شش بخش مجزا از یکدیگر میباشد. در این مجموعه دیگر خدمات و امکانات رفاهی و خدماتی نظیر مغازه ها و رستورانها در سطح عالی ایجاد شده است.

در قسمتی از پارک سعی بر این بوده که بهترین و هیجان انگیزترین بازی های آبی ارائه شود. قسمتی دیگر از پارک بر تم شخصیت کارتونی بن تن طراحی و اجرا شده که خود به شش قسمت تقسیم شده است. قسمتی دیگر را شبیه به جنگل آمازون ساخته اند که مسافت 335 متری را در جنگل آمازون به وسیله تیوپ سرسره سواری میکنید.

در بخش Mega Wave که برای استراحت بازدیدکنندگان طراحی و ساخته شده است میتوانید به تماشای غروب خورشید بنشینید و امواج آرام آب را تجربه کنید و از نمایش های مخصوص کارتون نتورک لذت ببرید و میتوان کفت که این بخش برای خانواده ها طراحی شده است.

بخشی برای موج سواری و سرفنگ در دریا طراحی شده و Foodville بخشی است که محل فست فودها و رستوران های هندی، ژاپنی، آمریکایی، کره ای و ... می باشد.

ساعات کاری این پارک آبی همه روزه از ساعت 10 تا 19 می باشد.

به نظرم اگه خواستید قیمت تور تایلند  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من باهاشون تور پوکت رفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارم  26709011

قیمت روز میلگرد  قیمت تور تایلند پوکت پاتایا