2703
2553
آدم خوبیه
8_12 و 16_20 پنج شنبه ها فقط صبح
44081124
44073565
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دکتر بخوردار دکتر خیلی خوبی هستن ، منتها از سوالای الکی بدشون میاد وگرنه خیلی خوش اخلاقن .
https://tele gram.me/joinchat/AswJdgDaTUAGYYHhQZaAAQ بین تل گرام فاصله گذاشتم تو لینک فاصله رو بردار و وارد شو☺️

دکتر برخوردار بسیار دکتر بی ادب و پولکی هستن،من هفته پیش دختر دوماهم تب و اسهال شدید شد و حالت خفگی بهش دست میداد شوهرمم ماموریت بود، دختر خواهرم رو فرستادم برای فرداش وقت گرفت و ویزیت داد،غروب که شد دیدم حال بچم هی داره بدتر میشه گفتم ببرمش دکتر ببینه نوزاده و اورژانسی معاینش میکنه ولی همینکه رفتم منشیش گفت به خود دکتر بگو منم به دکتر گفتم حال بچم خیلی بده من دست تنها موندم  میشه ویزیتش کنید گفت اورژانسی نمیبینم حالش بده ببرش بیمارستان چرا اوردی اینجا گفتم بیمارستان پیش کی ببرم گفت هرکی ،گفتم من برای فردا صبح باهاتون وقت دارم گفت بیا پولتو پس بگیر!یعنی سرش اصلا شلوغم نبود ولی انقدر وجدان نداشت من با گریه رفتم تو اتاقش ،اینا دکترن؟قسم خورده ان؟؟؟متنفرم ازش، دکتری که حاضر نشد ۵دقیقه وقتشو واسه نوزاد مریض من بذاره

سلام به همه پدرو مادرهای عزیز. یک بچه دو ساله دارم و در ماه اول تولد فرزندم با سرچ در اینترنت بچمو پیش دکتر برخوردار بردم. قبلا در مورد دکترهای کودک تجربه ای نداشتم ولی بعد از یکسال و تجربه چند دکتر نوزاد متوجه شدم دکتر برخوردار با اخلاق بد و استرسی که به مادران وارد می کنه ظلم بزرگی در حق بچه های ما می کنه. این دکتر کاری می کنه که مادر نمی تونه راحت در مورد مشکل بچش صحبت کنه و این باعث استرس و انتقال این استرس به بچه میشه. به نظرم این دکتر جز پول هیچی نمی بینه و در کمترین زمان سعی می کنه به ویزیتش برسه و کار دیگه ای که می کنه تاکید و سفارش بردن بچه به ازمایشگاهها و ختنه کنی و خدمات نوزاد مثل رفع زردی به جاهای طرف توافق بازاریابی خودشه. باور کنید به اطمینان می گم یک کاسب واقعیه و از جاهایی که معرفی می کنه پول می گیره. لطفا به کد پزشک در جواب ازمایشها و سوال و جوابهای مراکز خدماتی و خودش دقت کنید. ویزیت گرون، منشی بی حال و احتمالن ارزون و مطب کثیف از ویژگیهای این دکتره. خودش هم دایم غر غر می کنه گناه من چیه با این همه زن که از دست شوهر و جاریشون ناراحتند و دلشون پره باید بحث و جدل کنم! به خدا این حرف خودشه. خلاصه نرید اینجا تا زمینه برای رشد دکترهای باوجدان و خوش اخلاق فراهم بشه.# مسئولیت اجتماعی

2714

جدیدا صبح ساعت 9تا12بعد از ظهر 4تا7هستند

والا من نمیدونم چرا اینهمه نظر منفی دارند ،من که خیلی خیلی راضیم ،کل بچه های فامیل ما پیش ایشون میرن

فقط سرش خیلی شلوغه واگر بعد از 7بری حتی بچه حالش اورژانسی هم باشه نمی بینه ،کلا اورژانس ندارند فرقی هم بین نوزاد و بزرگسال نداره 

یکبار برام پیش اومده که میگم ،من هم مجبور شدم ببرم بیمارستان،فرداش که رفتم پیش دکتر گفتند شما همه کاراتونو انجام میدید بعد که  شرایط بچه حاد شد فکر دکتر رفتن میافتید ، یه دفعه که بچه حالش اورژانسی نمیشه 

حق داشت  والا

در کل من خیلی راضیم 

والا ما هم موندیم با چه وجدانی بعضی ها برای تبلیغ و پول برای این دکتر بیسواد بی تربیت نظر مثبت میزارن،این دکتر تربیتش که نشونده خانواده ایی که درش بزرگ شده و عقده هایی هست که داره به اون کار ندارم،هر کی اخیرا پیشش رفته میگن چه برخورد بدی با مادر پدرها داره و چه حرف های بی ربطی میزنه و چه استرسی به همه وارد میکنه... با یه اشتباه کار بچه منو به اورژانس کشوند و چه ها برما گذشت تا حال دخترم خوب بشه و بچم چه زجری کشید،هر کی به منو شوهرم رسید سرزنشمون کرد چرا پیش این دکتر بردیم که اینطور بشه حال بچه.. خدا لعنتش کنه،شاید این دکتر در ده پونزده سال پیش دکتر بدی نبوده ولی الان با این سن بالاش کاملا رد داده و از یه تشخیص ساده عاجزه ،من اصلا توصیه نمیکنم گول این نظرات مثبت اخیر رو هم نخورید

من دیروز دخترم رو پیش ایشون بردم.از نظر اخلاق صفر هستند.متاسفانه حتی صبر برای شنیدن شرح حال بیماری ندارند.یعنی فقط به ویزیت و دیدن نفر بعدی فکر میکنند.بچه براشون حکم موش آزمایشگاهی رو داره.پشت هم آزمایش مینویسن و تاکیدشون روی چندتا آزمایشگاه خاص هست.سرویس بهداشتی مطب در حد سرویس بهداشتیهای سر راه بود.کثیف.واقعا نمیدونم چرا یه سری دکتر با استفاده از فضای مجازی اینطور برای خودشون نوندونی باز میکنن.