2733
2734
جالب بود مامان هلیا جون
اتفاقا منم بوفه رو گذاشتم برای فروش چون دیگه بوفه قدیمی شده منم دکور میدم بالای میزو فقط اگه بخواییم جالب بشه باید ام دی ام دو لایه کارکنه که نما داشته باشه ببخشید فضولیه دکور کنار تی وی عکس دوم جالبه ولی اگه تقریبا مثل ویترین باشه سه طرفش خالی باشه و شیشه نخوره و ام دی اف کلفت باشه به نظرت چطوره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس ینی مثل باکس میمونه که توش طبقه داره دیگه... آره میشه بگی متحرک باشه ینی به میز وصل نباشه و بتونی جابجاش کنی
من ببینم عکس میزمو دارم برات میذارم
یه قسمتش متحرکه ینی میتونم جابجا کنم یا حتی اگه نخواستم بردارم ... البته من آماده خریدم سفارش ندادم
سارا جون بازم مرسی عزیزم که توجه می کنی دارم همه وسایلمو می فروشم هر رنگی که کاغذ دیواری رو بکنم وسایلمو با اون ست می کنم البته نقاشمون می گه کاغذ دیواری نکن من با رنگ برات طرح در می یارم مثل کاغذ دیواری جالب می شه؟؟
2731
مامی 88 خونه دلبازی داری .... مبارکتون باشه... آره حتما اگه بتونی جای اون مبلا وتی وی روعوض کنی عالی میشه مخصوصا اینکه انگاری اون مبل دونفره پشت اپن یجورایی پاگیره موقه رفت و آمد توی آشپزخونه ؟!!! حتما جابجاش کن
این چیدمانی فاطمه همگفت خوب میشه یه امتحانی بزن
سارا جون بازم مرسی عزیزم که توجه می کنی دارم همه وسایلمو می فروشم هر رنگی که کاغذ دیواری رو بکنم وسایلمو با اون ست می کنم البته نقاشمون می گه کاغذ دیواری نکن من با رنگ برات طرح در می یارم مثل کاغذ دیواری جالب می شه؟؟
خونت خیلی نازه وسایل با هم همخونی داره میزتو با اجازتون سیو کردم
2738
سارا مامن باران عزیز واسه خونه ای که گفتی این چیدمان بنظرم اومد براساس نقشه خونه مامی 88
میز نهارخوری نزدیک اپن آشپزخونه باشه سمت دیوار
بوفه روتوی کنج همون دیوار روبروی آشپزخونه بذارین
تی وی به دیوار بزرگ روبروی در ورودی قرارداده بشه و مبلها هم بصورت گرد بسمت تی وی
کنسول آینه و شمعدان بنظر نزدیک در ورودی باشه جاش بهتره مگه اینکه اونجا بخوان یه کمد دیواری بذارن که درنتیجه کنسول میره جایی نزدیک در اتاق خواب
سارا جون اگه منظورت از مولتی کاتر پتینه است نه عزیزم اونو نمی زنه می خواد مثلا مدل چرم در بیاره مدل چروک امیدوارم متوجه شده باشید
بچه ها (سارا جون -مامان هلیا جون باران جونم ) لطفا نظر بدید اتاق دخترم رو رنگ سفید بزنم بعد یکی از دیواراش رو نارنجی کنم چون وسایلش سفید نارنجیه؟ یا نه فقط سفید یک دست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706