2733
2734
مرسی بچه ها من برای جهازم یه سریشو از ایکیا دبی خریدم اما چون اون موقع درهم خیلی گرون بود 1000 تومان پام
گرون می افتاد واسه همین مثلا آباژور رو از دبی خریدم حالا جفتش رو می خوام ببینم از ایکیا ایران می تونم بخرم یا نه ؟؟
پیکت را بنوش رفیق ..
بسلامتی فاحشه های شهرمان که جزخود کسی را نفروختن ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گل نرگس جون انشال.. به زودی خونه خودتو با شادی و عشق میچنی و زندگی مشترکو شروع میکنی ...ما هم عکساشو میبینیم لذت میبریم
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
پری جون ...

راهکارهای فروغ جان عااالی بود و کاربردی ...اگه پسر عموت کابینت سازه بگو اگه امکانش هست برات قسط بندی کنه کم کم پرداخت کنی

خونه برادرم بهمین صورت بود البته دو خواب که میخواست یک خواب اضافه دربیاره همین ایده کتابخونه رو اجرا کرد ....بسیار عالی شد البته از اون جایی که ما خانوادگی مبتکریم و خودکفا!!!! خودش نقشه پارتیشن رو کشید اندازه تمام قطعات رو گرفت و نجاری قطعاتش رو آماده کرد و خودش مونتاژش کرد...

بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
2731
پری من قیمت مبل دستم نیست اصلا ولی به نظرم راحتی ساده بگیر که بتونی با رنگا بازی کنی. چرمیم بگیر که بچه کوچیک داری راحت بتونی تمیزش کنی

یادتونه چندسال پیشا برنامه خانواده یه سریال نشون میداد یه زن و مرد جوون یه پارکینگو اجاره کرده بودن همه وسایل زندگیشونم خودشون ساختن؟؟؟
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
لیلا جان تهران نیستم

پری جان خونه قبلی ما تما م دیوارها سفید بود ....وقتی به همسرم گفتم دیوارارو سفید کنیم گفت :چه بیمارستانی میشه!!!!!!!!اما بعد از چیدمان حرفشو پس گرفت
مبلای قبلی ما رنگی بود ...شاد شاد ....و یکسری المانهای رنگی استفاده کرده بودم ...گلدانهای رنگی....و خلاصه سبک خونه قبلی خیلی با این یکی فرق میکرد ....منظورم اینه که رنگ سفید فضای خونه رو خیلی روشن میکنه اما به شرطی که وسایلت بهش میاد مثلا کرم قهوه ای نباشه

تو سایتهای دکوراسیون بررو رنگه رو ببین ...بعد ببین خودت و همسرت با چه رنگ یا رنگهایی راحتتر هستین

دوستم ...من فقط ایدههایی که بدردت بخوره میگم ....اونجا خونه شماست و بهتر از من یا هرکس دیگه خودت وهمسرت میدونید چی بهتون آرامش میده
یادتونه چندسال پیشا برنامه خانواده یه سریال نشون میداد یه زن و مرد جوون یه پارکینگو اجاره کرده بودن همه وسایل زندگیشونم خودشون ساختن؟؟؟ .................لایک

2738
احساس کردم به کاغذ دیواری علاقه داری ....میتونی دیوارو رنگ بزنی و با شابلون طرح مورد نظرتو روش پیاده کنی ....من اینکارو انجام دادم و خیلی خوب شد
پری جون مشکل من اینه که کارهایی اجرایی رو خیلی بهتر از توضیح دادن انجام میدم .... بهتر بپرسی من چیزهایی که به ذهنم میرسه بگم
بانو جان یادمه گفته بودی مانتوی سنتی طراحی میکنی. کجا میشه طرحاتو دید؟؟
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
2706