2410
2553
مامان فسقلی چند سال پیش فکر میکنم 300 ....

وقتی بری توسایت قسمتی هست به نام تماس با ما ....شمارشونو بردار تماس بگیر

من از سایت انتخاب کردم همسرم تو یکی از سفرهاش خرید
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من هنوز عقدم پس عکس از خونه خودم ندارم اما برای کسایی که دنبال قفسه هستن این اتاق من هستش
http://upload.tehran98.com/img1/ozaj4oqzwfnpswor2zp.jpg
پیکت را بنوش رفیق ..
بسلامتی فاحشه های شهرمان که جزخود کسی را نفروختن ..
2720
سلااااام
منم اومدممممم
پری جوووون خوبی؟؟ من درست نفهمیدم خونت چجوریه
نقشش اینجوریه یعنی؟؟

آپلود عکس رایگان
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
بانوی گامرون ممنون جواب پستمو دادی عزیزم...منم اینجا رو به لیست علاقه مندی هام اضافه کردم و گاهی سر می زنم و از نطرات شما و دوستان استفاده می کنم واسه خونه آیندم...
تشکر ویزه از شما که با فروتنی و صبر هنرتون رو به بچه های سایت عرضه می کنید تا خونه زیبا و آرومی داشته باشن..

دخترم قشنگ ترینم  

تخیلاتم اشتباه درومد از آب :))
عکس بذار ببینم میتونم درستش کنم؟؟ :))

پری جون ال آی یعنی ماه ایل؟؟
خیلی اسم قشنگیه دوستم
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
2714
خدا برات حفظش کنه پری جون
خوب کاری کردین بالا شهر گرفتین رشدش بهتره عوضش چندسال دیگه راحتتر عوضش میکنین

ببین درست شد؟؟

آپلود عکس رایگان
با Paint
من چندتا ایده دارم برات چون هنوز ازدواج نکردیم ولی خونه ای که قراره بریم توش همینطوریه ولی الان دست مستاجره عکسی ندارم ازش اما میخوایم اینجوریش کنیم:

من دوستم تو کار شبکست یه داکتایی دارن که هم سفید داره هم رنگ چوب سیمای رو دیوارو از روش رد میکنن معلوم نشه. الان اینجا متری سفیدش 5000-6000 تومنه. میتونی لوله شوفاژرو بکنی تو داکت.

جای اون دیوار کاذب نوپانیم ما میخوایم بدیم قفسه بسازن برامون که وسطش جای تی وی داشته باشه و پشتشم قفسه برا تو اتاق خیلی شیک میشه اینجوری:

آپلود عکس رایگان
فقط باید بگی جای تی ویش بزرگ باشه شاید بخوای بعدا تلویزیونتو عوض کنی مجبور نشی میز بگیری باز
2706