2726
بعدشم چند وقت پیش منم رفتم خونه مامانم و یه کم سر سامون دادم...

خیلی از وسایل و ظروف رو شاید سالی یه بار هم استفاده نکنه... و اصلا استفاده نکنه....

اینا رو بسته بندی کن و بزار تو کارتون و بعد داخل انباری
فروغ جون ...اول مادتو چند روزی بفرست استراحت کنه خودت هم قدم به قدم شروع کن

البته اولویت بندی کارها با خودت هر جور راحتتری

میز و بقیه وسایل رو بیار بیرون کف رو با مواد شوینده قوی برق بنداز

برای کابینتها از برچسبهای رولی که طرححهای مختلف داره...از ام دی اف گرفته تا گل و نقش ونگار

رنگ دلخواهت رو به اندازه لازم بخر....در کابینت ها رو حسابی تمیز کن چون اگه کثیف باشه برچسبها موقع چسبوندن صاف در نمیاد.....دستگیره کابینت هارو باز کن ....برچسبها رو بچسبون بعد دستگیره ها روببند

بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بانو من شدیدا به کوسنهای خوش رنگ و رو و شیک برای مبل های پذیرایی نیاز دارم.خودم فکر میکنم کرم با دوختهای طلایی میتونه مناسب باشه. مثل اینکه گفته بودی تو کار دوختهای سنتی هستی.میتونی راهنمایی کنی یا سبک خوبی سراغ داری برای اون فضا مناسب باشه؟؟؟؟؟؟؟// دلم میخواد کار دست خودم باشه......
دارچین جون آخه واسه همون قفسه جا نداریم :(
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
2728

پیشنهادهای دارچین جون هم عالی

رنگ گاز و هود سفیده ....با مواد شوینده مناسب اینقدر بشور و بساب! !!کاری که همیشه خودم میکنم که مثل روز اولش نو به نظر برسه

در ضمن بالای کابینتها رو یادت نره حسابی تمیز کنی

حالا برای داخل کابینتها ....مرتبش کن ....اما هرگز ...هرگز ....وسایل مورد علاقه مادرتو دور نریز ....اگه هم فکر کردی چیزی اضافست حتما ازشون اجازه بگیر.... من هر وقت میرم خونه پدرمو مرتب کنم ...همش میپرسم ...میگم آخه شاید یه چیزی از نظر من خوب نباشه یا اضافه باشه اما پدرم بخوادش

بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
اصلا واسه یه سری وسیله ی ولو اون وسط کلا جا نداریم

کابینتامونم پرن کامل.
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
اوووووق یه مبارزه ای داریم سر این چیزاااااا
نمیذاره هیچیو بریزم دور همش میگه لازمم میشه :))))
ولی میخوام اگه بشه بالای یخچال و فریزو قفسه کنم یه سری چیزارو بذارم اون تو
ممنونم سوشیانت عزیز

اون قفسه ادامه باکس هال هستش که برای جلوی در بالکن سفارش دادیم در واقع باید کنار اون باکس قرار میگرفت اما چون مزاحم رفت و آمدمون بود گذاشتیم تو اتاق پسر

ایده برای اینجور پردهها زیاده اگه سرچ کنی میتونی ببینی و ایده بگیری

از نظر من تابلویی که تکراری نباشه میتونه یک تابلوی خط نستعلق باشه....یک کار دستی هنری و یا یک نقاشی نفیس

اون گلدون رو اپنم هی من بر میدارم هی اون میذاره اونجا دوباره :))))
بهناز جون

میتونی روش تکه دوزی گلدوزی یا هر کار دستی دیگه انجام بدی....حتی چهل تکه دوزی

سرچ کن مدل کوسن هزار تا ایده میگیری حتما

در مورد پرده ایده ای ندارین؟؟
من عاشق وایتکس (اسم عامیانشو بکار بردم) ! هستم!!چون مرتب تمیز میشه خیلی نیاز نداره ....اما برای خونه بابام سیف استفاده میکنم....البته خودمم یه مدته کارم زیاده تنبل هم شدم باید دست به دامن سیف بشم
2706