2733
2734
پری کاش نزدیکم بودی ...یک کاری میکردم واسه ژورنالها بیان از خونت عکس بندازن (منظورم تعریف از خودم نبوداااااااااا!!!!!!)
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
بهناز جون این جاهایی که گل و نهال دارن ....تو مالی آباد(شیرازی نوشتم) یکی دوتا هم سر زرگری....حالا خودت بهتر بلدی....حتما نمونه هایی پیدا میشه که بدردت بخوره ....برررررررررررررو بخر اصلا هم معطلش نکن.....
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بانوی گامرون مهربون خوش سلیقه به آش‍پزخونه مام کمک میکنی؟؟؟؟
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
2728
پری جون ....خیلی اتفاقی با یک زوج جون آشنا شدم که خونشون مثل شما نقلی بود و به دلایل معلوم نمی خواستن هزینه کنن....

با حداااااقل هزینه با کمک خودشون خونه ای ساختیم بی نظیییییییییر....و چون عاشق هم بودن این خونه وااااااقعا رویایی شد

وقتی تموم شد مادرش اومد دید گریه کرد...ازشادی....به قدری این خونه زیبا شد که خودم بیشتر از اونها لذت بردم

جالبه بدونید اصلااااا همدیگه رو نمشناختیم و من به لطف اونها لذت ناشناس کمک کردن ر و با تمام وجودم حس کردم

انشال.. خوش باشن.
2738
فدات شم عزیزم
عکسای خونمونو میذارم الان (مجردم)

کمجایی آشپزخونمون مامانو خیلی عذاب میده
خیلی دوست دارم برای تولدش بفرستمش شمال و یه سروسامونی به اوضاع آشپزخونه بدم
پرده هام کهنه شده میخوام عوض کنم اما ایده ندارم چی بگیرم که تاریکم نشه چون اصلا نورگیر نیست و مامانم به تاریکی حساسه
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
از خونشون نمی تونم عکس بذارم ...چون بهشون دسترسی ندارم و نمیتونم اجاز بگیرم....اما کارهایی که انجام دادم رو

به وقتش میگم
آپلود عکس رایگان

آپلود عکس رایگان

آپلود عکس رایگان

آپلود عکس رایگان

ببحشید یهم ریختست :(
عزیزم من اگه اجازه بدی یه پیشنهاد میدم

اگه میخوای با کمترین هزینه یه کم جا باز کنی

ببین از این کشوهای چند طبقه ( من 4 طبقه اش رو دارم) پلاستیکی هستن اما محکم بگیر... برای گوشه آشپزخونه

بعد کلی خرده ریز میتونی بزاری توش... اینجوری اگه خرده ریزها رو تو این کشو ها بزاری کابینت ها یه کم باز میشه برای جا کردن وسایل بزرگتر مثل لوازم برقی

اینجوری یه کم آشپزخونه خلوت میشه

2706