2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان فسقلی جون

خدا نی نییتو حفظ کنه ناراحت نباش ....بچه ها خیلی کنجکاون و همه چیزو میخوان تست کنن...میگذره ...چشم بهم بزنی بزرگ میشه انشاا..
....میتونی باندهای اضافی روجمع کنی....چرا پاراوان پشت میزه؟

بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
2728
PEYVANDجون
ممنونم از لطفت عزیزم

صبا جان ...بهتره شلف بذاری(قفسه بندی)...مهم نیست که تو دید نباشه خودت که میبینی و ازش لذت میبری و کلی هم میتونی از اون فضا استفاده کنی....من عکس کتابخونه خودممو گذاشتم که توش باکسهای سفید و نارنجی هست ....اینا خییلی کاربردی هستن ....و کلی از وسایلتو میتونی بذاری تو این جعبه ها....درواقع میشه یک انباری لوکس!

بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
دارچین عزیزم...

من قبلا عکس خونتو ندیده بودم ....اما همه چیز آروم و عالیه

من عاشق خونه هایی هستم که سقفشون بلنده....خونت خیلی دلبازه ...خیلی...و سرشار از انرژی وزندگی ....معلومه علاوه بر اینکه کدبانوی خوبی هستی خیلی هم اکتیو و شادی

من عاشق میز چوبی گرد با صندلیهاتم خیلی آنتیکه...

اگه تو اتاق خوابتون روی پا تختی ها آباژور بذار خیلی خوب میشه یا میتونیشبها شمع روشن کنی خیلی حس خوبی داره حتما امتحان کن

اتاق دخترت هم زیبا...پور نور ...تمیز و آرامش بخشه

شما که خونتون نور گیره جون میده برای گل و گیاه...از دستش نده

خیلی کدبانویی خانم...شاد باشی
2738

مامان آرین و آرسام عزیز

خیلی خونتون فضای گرم و صمیمی داره اینهم بخاطر چیدمان خوبشه ...آباژور کنار مبلها خیییییلی قشنگه

فقط عکسها سیاه و سفید به نظر میاد اما انگار گفتی دوباره عکس میذاری....

میز ناهارخوریت خیلی قشنگه آشپزخونه باصفایی داری

شاد باشی عزیزم

راستی خیییلی هنرمندی دوستم....دکوراسیون یلدات خیلی قشنگ بود....آفرین که با وجود 40 تا مهمون تونستی میزآرایی به این زیبایی داشته باشی
2706