2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اینهم یک ایده برای استفاده از مجسمه های سرامیکی یا هر چیز تزئینی دیگه

میتونید یک میله نازک یا سیخ کباب چوبی زیرش وصل کنید و بذارین تو خاک گلدونآپلود عکس
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
بانو گامرون جون کارت خیلی زیباست.مبارکت باشه.
راحله جون دیوارهای خونه بابام کاذیه.هم سقفش و هم دیواراش.

خدایا هزار بار شکرت...خدا جونم همه زندگی من الان35
هفته اس.سپردمش به خودت....یا الرحم الراحمین
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
مامی دخملی جون ممنون از توجهت.ولی مامانم اینجوری بیشتر دوست داره.سلیقه ها با هم فرق داره.

خدایا هزار بار شکرت...خدا جونم همه زندگی من الان35
هفته اس.سپردمش به خودت....یا الرحم الراحمین
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
کارخوبی میکنی آرزو جون بذار مامانت تو خونش راحت باشه ....خیلی وقتا این چیزا برای مامانا دلخوشیه ...خدا به مادرت سلامتی و شادی بده عزیزم
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
2706