2726
اینم پذیرایی و نشمین

UPin.ir
UPin.ir

خدایا هزار بار شکرت...خدا جونم همه زندگی من الان35
هفته اس.سپردمش به خودت....یا الرحم الراحمین
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
سوما جون از آشپزخونه ات بیشتر عکس بذار. مشکلی هم که من الان میبینم اینه که خونه ات رنگ نداره. الان سرم شلوغه بعدا میام عکسهای دیگه ات رو میبینم
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

UPin.ir
UPin.ir
UPin.ir

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
بچه ها میدونم خیلی زیاد شد و سرعت نتتونو داغون کرده.خواستم با جزییات باشه.حالا ببینید.بعد میام پاک میکنم.
UPin.ir
UPin.ir
UPin.ir

2728
عکس های خونه خودم رو هم بعدا میام میزارم.از بس اینا زیاد بود.وقتی واسه خونه خودم نموند

بانوی گامرون جون چقدر سبک خونه ات خاصه!خیلی شیکه مخصوصا ایده ی خودت خیلی واسم جالب بود

مبلهات فکر میکنم چرم باشه؟ مبلهای منم چرمیه ولی رنگش زرشکیه ....فرشهامو به اصرار مادرم عوض کردم وگرنه قبلا با رنگ مبلها ست بود
سایز مبلهام هم خیلی بزرگه بدرد خونه های جمع و جور نمیخوره فقط واسه لمیدن عالیه
البته من چون مبلهام خیلی بزرگ بودن سه نفره شو نگرفتم
ولی کلا خیلی پشیمونم از اینکه مبل جمع و جور نخریدم

من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
مامان ایلین جووون مرسی عزیزم اگه همسری پایه باشه میرم میخرم از همین رولها چون خیلی این رنگ سبز دلمو میزنه

راستی شما تهران میخوای خونه بخری؟

ما هم امروز چند تا خونه دیدیم یکیش 67 متری بود ولی واقعا نقشه اش عالی بود خیلی بزرگتر بنظر میرسید
شاید خونه بخریم
نمیدونم بخریم یا نه...الان که هر روز قیمتهای خونه داره بالا میره
اگرم بخریم باید بدیم دست مستاجر چون تازه 3 ماهه اومدیم تو خونه و درضمن با بچه امکان اسباب کشی نیست.اوندفعه خیلی اذیت شدم...فعلا مجبوریم همینجا بمونیم

ارزو جام منزل مادر شما هم خیلی زیباست .اشپزخونه اش خیلی دلبازه...پرده ها رو هم دوست داشتم.جنس دیوار چیه؟؟؟ برق میزنه ...چوبه؟
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
سوما جان مدل خونه شما خییییلی شبیه خونه ماست...فقط جای بخاری در بالکن هست...خیلی بده که در بالکن از توی هال باز میشه
جای تلویزیون ما هم مشابه شماست
و جای بوفه ما شومینه داریم
<جای میز نهارخوردی (از قسمتی که جای ماشین ظرفشویی هست) یک کانتر بزرگ بود که فقط جا اشغال کرده بود و عملا ازش استفاده نمیشد برداشتیم که جا بازتر شد

ممنونم راحله جان

سوما جان خونتون دلبازه فقط باید بهش روح بدی و زنده ترش کنی

آرزو جان خونه مادرتون شیک و بزرگه انشال.. لحظات خوبی در کنارشون سپری کنید
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
راحله جون ...بله مبلهای ما چرم سفیده...که کوسنهای مختلفی براش تهیه کردم و عوضش میکنم مرتب...البته جهت تنوع

اشکالی نداره عزیزم از چیزی که داری نهایت لذت رو ببر ....روش لم بده خوب...مگه بده!

اعتقاد من در چیدمان خونه:

خونه رو مناسب حال و روحیات خودم همسرم و پسرم میچینم ...جوری که توش کاملا لذت ببریم و راحت باشیم همونطور که دیدی خونه ما بسیار ساده و عاری از تجملاته ....اما تا دلت بخواد گرم و دنجه جوری که خودمون توی خونه احساس آرامش میکنیم .... دوستان شما هم ببینینید با کجای خونه مشکل دارید و اگه چجوری باشه راحت تر هستین...
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
آرزو جون خونت قشنگه ولی چند تا چیز خیلی تو چشمه.یکی رنگه فرشاته که اصلا با مبلات هارمونی نداره.اگه میتونی روکش اون مبل بنفشاتم عوض کن و اون فرش قهوا هایی ها رو تو پذیراییت بزار.اون گل رو از بالای کابینت بردار.استیکر رو یخچال قشنگ نیت و اون مگنتای رو یخچالم کم کن.تو اتاق خوابتم دیوار بالای تختتون قشنگ نیست.میتونی اون عکسا رو لبه تختت بالای سرت براری با چند تا مجسمه سفید که این یکنواختی رنگ قهو هایی رو کم کنه و یه تابلوی قشنگ بکوبی اونجا.رو اپنت هم خیلی خالیه و میز آشپزخونتم همینطور.خونت بزرگه ماشالا.اما فضای منفی خالی خیلی داری.
تو عکسی که نمای آشپزخونه رو نشون میده روی میز شیشه ای بغل مبل آپلود عکسیک لیوان چینی هست که دیروز شکستمنم از بقایاش گلدون ساختم
2706