2703
2553
جیلی جون کابینت ها کاملا نو هست و سالمن...
خرج اساسی من تو خونه 1- کف خونه 2- نقاشی 3- ایزوگام قسمت بیرونی خونه که هم عایق سرما باشه و هم رطوبت (البته چون خونه نوساز هست (حدودا 4 سال ساخت) تا حالا گچ بوده)
و بعد از اینها مبلمان و لوستر و سرویس تخت و کمد برای دخترکم...
حالا موندیم که اگر کف رو سرامیک یا سنگ کنیم چقر حدودا هزینه می شه؟ 2- من آدم وسواسی هستم آیا تمیز کردنشون خیلی سخته (خونه قبلی سرامیک سفید بود پدرم در میومد) ؟ 3- با توجه به دخترکم و اینکه گرم شدن خونه با توجه به زیر بنای بالا باعث نمی شه خونه سردتر بشه ؟
کاش پولشو داشتیم گرمایش از کف کار می کردیم :(
مژگان جون یا سنگ یا سرامیک یا موکت ولی اگر بخوای به خاطر گرما خونه بزرگ و موکت کنی به شستن موکتها فکر کردییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میدونی شستن این همه موکت چقدر عذابهههههههه ؟؟؟؟ اونوقت میگی کاش خونم سرامیک سفید بود ههههه

من نگفتم سرامیک .............. گفتم سرامیک گرانیتی و 40*40 کرم فوق العاده میشه معلومه که سرامیک سفید عذابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ممنونم جیلی جون از توجهت...
امشب با همسری حرف می زنم که فردا بریم این سرامیک گرانیتی ها رو ببینیم و همین طور بریم با یه تاسیساتی حرف بزنیم ببینیم می شه اصلا یه سیستم گرمایش براش تعبیه کنیم !
ما از بخاری استفاده می کنیم و واقعا سرد می شه ... ممنونم خانوم مهربون...
باز هم دوستان اگر نظری دارند خوشحال می شم بدونم...
سلام به خانمهای با سلیقه تاپیک.ممنون میشم من و راهنمایی کنید ؟
رنگ کابینتهای خونه ای که خریدیم به نارنجی میزنه اصلا خوشم نمیاد فعلا هم پولی برامون نمونده عوضشون کنیم به نظرتون چیکار میشه کرد؟البته از برچسب کابینت هم نمیخوام استفاده کنم چون زود خراب میشه و معمولا کار تمییز نمیشه ! نمیدونم ام دی اف طرح چوب قابل رنگ کردن هست؟ اصلا کسی پیشنهادی داره؟
2714
مامان امیر پویا فکر نکنم بشه ام دی اف رو رنگ کرد اما میتونی چند تا چیزو تو اشپزخونه با کابینتا ست کنی تا دیگه رنگ کابینتا توش گم بشه مثل پرده که میتونی پرده کرکره کنی به نظرم قشنگ میشه البته اگه عکس بزاری بهتر میشه نظر داد
saniar جان ما حدودا یک ماه پیش برای خونه پکیج خریدیم مارک ایساتیس ایتالیاییه با هزینه نصب و خرده ریزه هاش البته بدون رادیاتور یک میلیون دویست در اومد
قیمت خود پکیج 800 بوده
البته خدا بیامرزتش الان گرونتر شده
2706