2410
2553
عنوان

خانمهای که تجربه کوتاژ دارید...

5609 بازدید | 13 پست
سلام
من جمعه وقت برای کورتاژ دارم هفته نهم هستم چندتا سوال دارم
از چه روشی استفاده کردید
بعد از کورتاژ در بیمارستان بستری شدید یا در خانه احتیاج به استراحت داشتید
خونریزی داشتید معمولی بود مثل پریود یا شدید بود
من دوتا بچه کوچک دارم به خاطر این سوال می پرسم که اگر لازم باشه پرستار برای بچه ها بگیرم
عزیزم من صبح ساعت 8 کورتا‍ژ کردم ساعت 4 بعداز ظهر مرخص بودم . خونریزی شدید داشتم و تا یک ماه ادامه داشت .

روشش رو نمیدونم . من قلب نینیم تشکیل نشده بود و افتادم روی خونریزی (هفته 12). تو چرا میخوای کورتاژ کنی ؟؟؟
تا خدا هست ......جای هیچ نگرانی نیست .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام من چون بارداری اولم بود شب نگه داشتن تا استراحت کنم دکی گفت فکر کن زایمان داشتی استراحت کن.من تا10 روز لکه بینی داشتم.بیهوشم بودم اصلا درد حس نکردم.بعدش حتما معاینه داخلی بشو که زخم نشده باشه دهانه رحم
خدایا شکرت
من قبل از کورتاژ 10 روز خونریزی داشتم که از لک بینی شروع شد تا خونریزی مثل پریود ولی چون دفع نشد و خونریزی شدید و غیرقابل کنترل شد اورژانسی رفتم کورتاژ. بیهوش کردن و هیچی نفهمیدم و بعدش هم خیلی راضی بودم که از اون وضع صبر کردن خلاص شدم. بعدش خونریزی در حد لک بینی داشتم تا دو هفته. دردش یکی دو روز هست ولی با خوردن مسکن خوب میشه فکر نکنم برای بچه ها پرستار لازم باشه فقط بلند نشی هی کار کنی. غذا اماده بخرین. شوهرت هم کمی مراعات کنه....
2714
مال من فکر نکنم ساکشن بوده باشه. اصلا در موردش از دکترم سوال نکردم اونقدر درمانده و داغون بودم فقط می خواستم همه چی تموم بشه! ولی چون خونریزی شدید داشتم فکر کنم کورتاژم راحت بوده چون همه چی شل و ول بود داخل رحم.
عزیزم خواهش می کنم اینکار را نکن

خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
من کورتاژ ساکشن شدم. ساعت 6 عصر کورتاژ شدم و فردا صبح هم مرخص شدم. با بیهوشی کامل بود. بعدم که به هوش اومدم یه درد مثل پریودی داشتم که یه شیاف مسکن بهم دادن و خوب شدم. بعدشم یه هفته 10 روزی لکه بینی داشتم ولی خونریزی شدیدی اصلا نداشتم.
من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه
من تجربش را دارم اول با قرص رد کردم بعد کورتا%‏ کردم،البته قرص را حلال احمر میده با مجوز سقط قانونی
عزیزم مادرشوهرمنم بچه ششمش را از عمدسقط کرد هنوز داره کفارش را میدع
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
منم با قرص سقط عمدی کردم .4 میل مونده بود مجبور شدم کورتاژ کنم...(مال من 23 روزه بود که سقط کردم) بخاطر داروهای زیادی که بخاطر میگرنم میخوردم میترسیدم عوارض بزاره...مجبور شدم غیر قانونی قرص گیر بیارم..
خدا منو ببخشه ....که در حکمتش دخالت کردم.