2726
البته آقای علی ............شاید شما درست بگید...............ولی هر کسی به اندازه توانش قدم برمیداره...........شاید ظرفیت توان شما اینو بگه................. و چقدر خوب میشد که میتونسیتم با توجه به احساسات و توان خودمون هر کاری رو شروع کنیم نه تصمیماتی رو که در زندگی قراره بگیریم رو موکول کنیم به نظر دیگران یا خصوصا روانشناس ..............اینجوری که فکر تعطیل میشیم..................................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام ببخشید ولی من هم با نظر علی آقا موافقم. تو همسایگی ما هم همین مورد بود ولی بچه های این آقا ، خانم جدیدو نپذیرفتن و پس از کمتر از 2 ماه زندگی مشترک ، خانمه مجبور به ترک خانه شد ، متاسفانه.
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
سلام ببخشید ولی من هم با نظر علی آقا موافقم. تو همسایگی ما هم همین مورد بود ولی بچه های این آقا ، خانم جدیدو نپذیرفتن و پس از کمتر از 2 ماه زندگی مشترک ، خانمه مجبور به ترک خانه شد ، متاسفانه.
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
عزیزم خودتو فنا نکن !
به نظر من بستگی به ادمش داره نمیشه با یه دید به قضیه نگاه کرد مادر من با کسی ازدواج کرده ( پدرم ) که از پدرم از ازدواج قبلیش 4 تا بچه داره یعنی خواهر برادرایی من خوب این دلیل نمیشه گفت بده خواهر برادرای من که اصلا تو زندگیمون دخالت نکردن تا به حال تازه هر کاری واسه مادرشون که زنده س انجام میدن واسه پدر منم انجام میدن الان نزدیک 25 ساله و هیچوقت مشکلی از جانب اونا نداشتیم هرگز و رفتار خوبی دارن
2706