2410
2553
نه هرگز این کارو نکن ............الان همه چیز به نظر شدنی و آسونه ولی نه اینطور نیست...........
من این موضوع رو از نزدیک شاهد بودم .............اشتباه نکن................
من مخالف صد در صد این موضوع هستم................................................................
چون شاهد فنا شدن زندگی سه بچه بودم.......................اصلا بهش فکر هم نکن.............
سلام ........به نظر من برای همه چی نمیشه قائده گذاشت.......بستگی به طرفین داره . ...........اگه همدیگه رو بخوان ......با مشکلات و مسائل هم کنار میان............. شاید آماری دال بر اینکه این مدل ازدواجها موفق نبوده خیلی زیاد باشه.........اما در حال حاضر ضریب تحمل دو طرف مخصوصا خانمها خیلی پایینه و اصلا ازدواج با مجردها هم قابل تضمین نیست..............پیدا کردن شریک زندگی با این سوال و جوابها به هیچ وجه با موفقیت همراه نیست............... مگه کسی به احساس و درک و شعور خودش ایمان نداشته باشه ...........جواب من یا بقیه دوستان فقط بیانگر سلیقه هامونه .......... و عواطف و احساسات هر انسانی با انسان دیگه فرق میکنه ..........(اصلا خلقت خدا بر پایه همین تفاوتهای فردی است)......................

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم مهم اخلاق هستش بنظر من تحمل یک بچه و رسسیدگی به یک بچه هم باعث ثواب هستش هم باعث عزیزتر شدنت است که میگ دختر بود و داره با یک مرد بچه دار سر میکنه و هم تحملش راحتتر از یک مادر شوهر است بچه داشتن شوهر بهتر از داشتن یک مادر شوهر غر غرو و پر زحمت و ایراد گیر است
به نظر من اشتباهه ....
البته قانون کلی در اینباره نداریم که صد در صد در این مورد بشه قضاوت کرد ....
در ظاهر شاید بشه گفت میتونی بچه اشو مثل بچه خودت بدونی ولی در عمل کاری بی اندازه مشکل و پیچیده است ....
شما در آینده اگر بچه دار بشید هر چقدر هم که تلاش کنید باز هم نمیتونین به یک اندازه برای بچه خودتون و بچه اون آقا مادری کنید ......البته استثنا وجود داره ولی شما که مجرد هستین میتونین ازدواج بهتری داشته باشین .....
اخلاق مهم هست .....ولی شما از فرد مجردی که اخلاق داره استقبال کنید ....
ازدواج شما با اون آقا بزرگترین اشتباهت خواهد بود .....
2714
بنظر من اصلا گزینه مناسبی نیست.آدم سر بچه خودش هم با شوهرش مشکل پیدا میکنه وای به موقعی که از گوشت و خون خودش نباشه!بچه شوهر با مادر شوهر قابل مقایسه نیست پدر نسبت به اون احساس دلسوزی و پشتیبانی داره و همه به مادر به چشم نامادری نگاه میکنن،این خیلی آزاردهنده است چون خیلی مواقع در اوج از خود گذشتگی و دلسوزی، نگاههای پر از علامت سوال دیگران له میکنن آدمو و جالبه همه هم در جواب ناراحتیها و سرشکستگیهات فقط میگن خودت انتخاب کردی ،میدونستی،میخواستی قبول نکنی...
من از نزدیک شاهد بودم،خیییییییلی سخته،بیشتر پرستار بچه همسرت هستی تا همسرش،سعی کن فراموش کنی...
سلام خورشید جون خوبی؟
شرمنده که دیرجوابتو دادم اخه چند روزی مسافرت بودم
اره شوهرم از همسر قبلشی 2تا دختر داره هر2تاش هم ازدواج کردن
من با هیچکدومشون مشکلی ندارم شوهرم خیلی هوای منو داره
چون اونا با این قضییه کنار اومدن من 2ساله ازدواج کردم شوهرم از 7 سال پیش میخواست ازدواج کنه خیلی ها هم کاندید ازدواج با اون بودن بیشترشون رو هم فامیلشون واسش انتخاب کرده بودن ولی شوهرم بالاخره منو انتخاب کرد منم خیلی ازش راضییم
2706