2726
ازهمون اول شیرم سیرش نمیکرد در کنارشیرخودم کمی شیرخشک میدادم تا رفلاکس گرفت و خیلی بدقلق شد و شیرخودمو نمیخورد و شیرم کمتر و کمترشد حالا تغذیش شیر خشکه که با شیشه میخوره و در کنارش به شددددت به پستونک وابسته شد به خصوص برای خوابیدنش گاهی شب تا صبح تو دهنشه و داره میک میزنه و اگه درش بیارم بیدار میشه گریه میکنه
خدایا شکرت
چند ماهشه ؟ یعنی الان اصلا شیر خودتون رو نمیخوره ؟ یه کلیپی هست برای ترک پستونک خیلی قشنگه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب متاسفانه پستونک جای سینه مادررو گرفته به نظرم سعی کن وقتی خیلی بهونه گیری میکنه سینه ات رو بزار دهنش در حالت راه رفتن یا هر حالتی هیچ چیز جایگزین خوبی برای شیر مادر نیست در ضمن با مک زدنه که غدد تحریک میشن و شیرتون بیشتر میشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
به نظر من یه دفعه نگیرید، پسر منم از روزای اول تولدش تا شش ماهگی پستونک دهنش بود حتی تو خواب می افتاد دنبالش می گشت ولی خواب عمیق که رفت در بیاریدش، من خیلی تحقیق کردم حتی اینکه میگن بعدا برا دندون مشکل پیش میاد هم اشتباست قبل یک سال مشکلی نداره، فقط جلو شیر خوردن طبیعیش رو نگیره، درضمن برا ترکش پستونکش رو عوض کنید، من پسرم پستونکش گم شد دیگه هر چی جدید گرفتیم یه کم میگرفت ولش میکرد تا اینکه کلا ول شد، چند نفر دیگه هم همینو گفتن