2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سفط درد داره مثل پری
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2728
اگه خونریزی ات متوقف شد و دل دردت زیاد شد برو اورژانس، چون لخته ها جلو دهانه رحم رو گرفته، واست با دست باز میکنن، بقیه اش سریع خارج میشه.
افق تاریـک، دنیا تـنگ، نومیدی توان فرساست، می دانم! ولیکن ره سپردن در سیاهی، رو به سوی روشنی زیباست!
من تجربه ای در مورد قرص ندارم خودم دو ماه ونیم سقط کردم، درد داخل رحم داشتم، خودبخود سقط کردم، خونریزی شروع شد اما آخر شب کم شد و دلدرد شدید داشتم رفتم بیمارستان با دست نمیدونم چکار کرد که با فشار خونریزی بیشتر شد و تا یه ساعت بعد حالت دفع داشتم رفتم دستشویی باقیمانده بچه خارج شد.
افق تاریـک، دنیا تـنگ، نومیدی توان فرساست، می دانم! ولیکن ره سپردن در سیاهی، رو به سوی روشنی زیباست!
2706