2726
من توی سونو ان تی 0/8 بود و تیغه بینی هم دیده شد.در آزمایش هم جلوی سندروم داون و تریزومی ها نوشته screen negative و نمودارم آبی بود و جلوی همه بیماریها نوشته کمتر از 1 در 20000.اما یکجا نوشته downs risk due to maternal age alone is 1 in 660.معنی این چیه؟نگرانم
خدایا به خاطر همه چیز ازت ممنونمممممم
منفیه مشکلی نیس
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
برا همه هم نمینویسه 100 درصد سالمه
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سفید برفی جون... اون تاپیکتم گفتم.. اینقد جوش نزن و استرس نگیر.. یادمه چند وقت پیش ده تا تاپیک زدی که ترشحات تخم مرغی ندارم... دیدی شکر خدا حامله شدی.. اینقد فکر و خیال نکن دختر
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
نگران نباش همه چی خوبه خدارو شکر
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...