2726
عنوان

بارسنگین بلند کردم حالم بده

83 بازدید | 13 پست
دیروز یه گلدون سنگین بلند کردم فکر نمیکردم سنگین باشه تا چندساعت زیرشکمم و کمرم درد میکرد الان دردشکم خوب شده و کمرم داره منو میکشه. می ترسم واسه بچم ضرری داشته باشه..هفته14ام
مگـــــــرمی شود زندگی مـــــرا به هم ریخته باشد خـــــــدای دانه هـــای انار؟؟؟ اللهم صلــ علی محمــــــد و آلــــــ محمــــــدو عجلــــ فرجهـــــــــمــ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باردارم نباشی خوب نیست جسم سنگین بلند کنی شما تو بارداری اینکارو کردی،استراحت راه چاره هیت ولی اگه ادامه دارشد یا خدای نکرده لکه بینی داشتی بی معطلی برو دکتر
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
مهره های کمرم درد میکنه ...خودم به درک نگران بچمم
مگـــــــرمی شود زندگی مـــــرا به هم ریخته باشد خـــــــدای دانه هـــای انار؟؟؟ اللهم صلــ علی محمــــــد و آلــــــ محمــــــدو عجلــــ فرجهـــــــــمــ
لک بینی نه ندارم فقط کمر درد.البته از همون اول بارداری کمردرد رو داشتم ودکتر گفته بود طبیعیه...
شما میگین بچه حالش خوبه؟من خیلی نگرانم ...دیروز ار ترس گریه میکردم
برو استراحت کن من با تمام حماقتم باردار بودم ماهه رفته بودم روی چهارپایه الان که فکر میکنم میبینم چقدر نادان بودم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱