2703
2553
از دیروز ترشحات خیلی کم پیدا کردم که رنگش سبز خیلی روشن هست.یعنی عفونته؟بوی بد ندارن.هفته 37 هستم.به کوچولوم آسیب میزنه؟عصر نوبت دکتر دارم ولی این ساعت امروز نمی گذره
ایشالله که خیره ترنم جان، استرس از هر چیز دیگه ای بدتره، نگران نباش و با حوصله عصر که رفتی دکتر به دکترت بگو.
همراهی خدا را می طلبم، برای راضی بودنم از هر آنچه او می خواهد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
انشاالله چیزی نیست. عفونت هم باشه زود برطرف میشه با دارو. من اوضام خیلی بده. تو رو خدا برام دعا کنید. دو روزه داره ازم اب میره. تازه هفته ۲۷ م. دکترم نبود. امروز قراره برم. تو رو خدا برام دعا کنید. اگه نی نیم بره من می میرم
با قدرت و توکل داریم تمام سختی ها رو پشت سر میذاریم
2714
چیزی نیست عزیزم من هم ماه های آخر داشتم دکترم کلوتریمازول و یه قرص که اسمش یادم نیست داد.که البته خوب نشدم بهش زنگ زدم گفتم گفت اشکالی نداره از نشونه های بارداریه.اتفاقی هم واسه نی نی نیفتاد خداروشکر
عزیزم هیچی نیست منم توبارداریم داشتم بخاطرعفونت بهم پمادو شیاف داد،بعد تازه بعد شیاف همش ترشخ سبز بدجور شد دکترگفت هوبه داره خارج میشه بعد خوب شدم دوروزه، دکاررفتی بگوبت شیاف وپنادمیده،درضمن شما ماعت بالا دیگه نگران چی هستید
سرور بانو جان استراحت مطلق داشته باش.با آب فراوون.منم تو هفته 29 آب دور جنین کم شد ولی خیلی آب خوردم خوب شدم.روزی 20 لیوان.البته ازم آب نمی رفت ولی شنیدم اونایی که آب ازشون میره استراحت مطلق باید داشته باشن