2703
2553
دوستان باید بچه هاتون رو پیش فوق تخصص گوارش اطفال ببرید وگرنه درمان نمیشن، من اینو بارها تو تاپیکهای مختلف گفتم و الان هم براش تاپیک جدا گانه زدم ، ریفلاکس درمان داره به شرطی داروی درست داده بشه متخصصین اطفال معمولا اونقد حرفه ای نیستن که ریفلاکس رو درمان کنن.
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
علم اطفال چندین رشته فوق تخصصی داره که تقریبا در تمام شهرهای ایران هستن پزشکتون رو صحبح انتخاب کنید فوق تخصص نوزادان برای بچه های زیر یک ماهه، فوق عفونی کودکان برای بیماریهای عفونی و تبدار ، فوق مغز و اعصاب و فوق خون کودکان هم که مشخصه، فوق گوارش اطفال برای ریفلاکس و آلرژی به پروتئین گاوی و مشکلات شیر خوردنه,رشته های فوق تخصصی دیگه هم هست ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمکین جان حتما بسیار خفیف بوده ریفلاکس برای بچه دردناکه یعنی بچه بی قراری های شدید و شیر نخوردن داره درمان نکردنش کار درستی نیست .
2720
علائم ریفلاکس یک طیفه از خفیف تا شدید: بی قراری بعد از ٤ ماهگی، بدشیر خوردن، کم شیر خوردن، تو بیداری شیر نخورزن، استفراغهای مکرر مثلا روزی ١٢ بار نه روزی یه بار، از خواب پریدنهای مکرر، تو خواب جیغ زدن، گرفتگی مزمن بینی، خس خس سینه، تک سرفه های مکرر،کاهش وزن
2714
دختر من حساسیت پروتیین گاوی دارهرفته بودم قصابی,خیلی هم شلوغ بود قصابه گوشت هرکی که آماده میشد اینجوری صداش میزد: گوساله کی بود؟؟؟؟ گوسفند بیا جلو! به یکی هم گفت:تو گوسفندی؟؟؟؟ گفت نه اقا من گاوم خوشبختانه من جیگر خواسته بودم 😜😎 گفت جیگر بیاد جلو😂😂 😎😎😎ودکتر دارو داد استفراقش بهتر شد ولی خوب شیر نمیخوره بیقراری هم میکنه
2706