2733
2734
هفته 20 بارداری هستم. شبی یک فولیک اسید و یک کلسیم میخورم. دکتر میگه مولتی ویتامین و چیزای دیگه لازم نیست. اما من هر جا میخونم نوشته علاوه بر فولیک اسید و کلسیم، باید مولتی ویتامین و امگا3 و آهن خورد. میشه بگید دکتر شما چیا تجویز کرده؟ چه مارکی؟ روزی چند تا؟ دکترتون کیه. مرسی
من تا آخر ۱۸ اسید فولیک خوردم سه ماه اول کلسیمم میخوردم ولی چون شیر و لبنیات زیاد میخورم دکتر گفت میتونی ادامه ندی بعدش دکتر گفت قطعش کن از شروع ماه چهارم هم آهن میخورم و مولتی ویتامین ویتامین دی هم هفته ای یه دونه میخوردم تا چهار هفته بعدشم ماهی یکی به مدت دو ماه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الکیه مگه به قرصه. خواهر منم سربچش بهترییییین دکترو میرفت ویه عالمه قرص ویتامین و..... اخرش بچش باکلی کمبود بدنیا اومد.الانم بچه کمخون وکلسیم بدنش کمه وجالب اینجاس که به کلسیم حساسه بدنش زخم میشه اگه ماستو دوغ بخوره.بنظرم فقط اسیدفولیک درسه ماه اول وبعدازاون قرص اهن. وسلام
خدایا به امید تو؛نه به امید خلق روزگار...
2738
سلام الهام جان من از از قبل بارداریم تقریبا یکسال شروع به خوردن فولیک اسید کردم و ویتامین ای بعد بارداری تا ماه 3 فقط قولیک و ب 12 بود که میخوردم البته بخاطر درد شدید استخوان بهم کلسیم هم دادبعد از هفته 12 هم فولیک قطع کرد و بهم اهن داد و امگا 3 ویتامین ب 6 رو هم که دارم میخورم بخاطر تهوع هام
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
الان روزی یکی پروناتال،کلسیم، آهن هفته ای یبار امگا 3، دو هفته یبار ویتامین دی هرروز نصفی تیروکسین برا تیروییدم فولیک اسید رو 3 ماه اول خوردم الان تو پروناتال فولیک اسیدم هست
In God we trust