2733
2734
سلام میشه بگید به بچه هاتون چطوری شیر میدادید؟راحت میخوردند؟و اینکه چند ماهگی رفلاکسشون خوب شد؟
به امید خدا من به هدفم میرسم
دختر من ریفلاکس خفیف داشت مشکلی تو شبر خوردن نداشت دارو هم نمی دادم ولی تو سونوی معده دکتر گفت ریفلاکس داره چون وزن گیری خوب داشت دارو نداد پوزیشن خاصی برای شیردهی نداره فقط زیر سرش بهتر یه کم بالاتر باشه البته به کمرش فشار نیاد،تا نهایت 5ماهگی حوب میشن البته اگه حاد نباشه
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
منم بچم 1 ماهشه داره اما خفیفه ببلاک ar دکتر کفت بده 1 بار دادم دل درد بدی گرفت ویوبوست گرفت دیگه ببلاک 1 میدم خوبه اما بینیش کیپه خوب،شیر نمیتونه بخوره خبلی ناراختم از این بابت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فرشته اگه بینیش کیپه چرا قطره بینی نمیریزی من برای دخترم که الان 2ماهش شده از همون ماه اول میریختم
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
اره عزیزم من دختر اولم کمتر ولی دومز بینیش از همون روزی که بدنیا اومد کیپ میشد
2738
من قطره بینی میریزم با پوار یا همون فین گیر تمیز میکنم نوزاده اینطوری هستن درست میشه نگران نباش
در ضمن سنجد عناب رو برای دختر اولم از عطاری میگرفتم و می سوزوندم دکدش رو دخترم تنس میکرد این تجویز مامان بود ولی تاثیر داشت الان پیدا نکردم به قطره بینی اکتفا کردم
فرشته جون اگه نتونه نفس بکشه که بیقرار میشه احساس میکنی تنفسش سخته در ضمن قبل شیردهی و خواب حتما قطره رو بریز بی تاثیر نیست اگه خیلی نگرانی بایه دکتر مشورت کن
2706