2703
2553
عنوان

اسم کودکان

612 بازدید | 2 پست
سلام بچه ها دخترم اسم خفیف کودکان داره ومرتب مریض میشه میتونید اطلاعاتی راجع به این بیماری وداروهایاون به من بدید مریض که میشه دکترش کو اموکسی کلاو میده که اثری نداره دفعه قبل بعد ازتجویز انتی بیوتیک وامپول اریترومایسین که خوب نشد دکترش روعوض کردم که اون تشخیص اسمداد وبا اسپری خوب شد بعداز3روز بازمریض شدکهدکترقبلی باز کواموکسی داد اگه تجربه ای دارید ممنون میشم
عزیزم
من پسرم رو پیش دکتر ابولحسن بیدارمغز تو بیمارستان لاله می برم
به تشخیصش خیلی اعتقاد دارم
دکتر حاذقیه و وسواس زیادی رو معاینه مریض نشون می ده
ضرر نداره که پیش ایشون هم بیری دخملیتو

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمروات به اندازه عرض شانه هایت باشد.

خانمی من درمورد پسرم دوسال پیش که 4 ساله بود یه مشکلی برام پیش اومد که الان که مشکل تو رو خوندم یادخودم وپسرم اوفتادم.
حکایت ما اینجوری بود که پسرم سرما خورد و مداوم سرفه میکرد بخصوص شبا این جریان حدود 20 روز طول کشید دکترش هم بهش هر دارویی از کوآموکسی کلاو گرفته تا .. داد ولی اصلا فایده نداشت خلاصه مارو به دکتر عطارد معرفی کردند که متخصص شش و مجاری تنفسی بود رفتیم ایشون ازش تست هوایی گرفت و کلی جریان و گفت آسم داره و بهش اسپری داد که براش میزاشتم.
خلاصه تصور کن این جریان کل زمستون اون سال مارو درگیر کرد
یه دکتر گفت خونتون رطوبت داره یکی میگفت جاشو و رختخوابشه و...

تا بلاخره به توصیه یکی از آشنایاین پسرم رو بردم پیش یه دکتر اطفال نزدیک خونمون.
اون دکتر که خدا خیرش بده وقتی کل جریان رو بهش گفتم کلی ناراحت شد . فقط بهم گفت اول اینکه بچه شما ازاینکه شما برای مریضی و سرفه اش نگرانین ، اونم نگران میشه و میفهمه و این مشکلش رو حادتر میکنه پس اول از همه به مریضی اش مثل یک بیماری ساده نگاه کن و هروقت سرفه میکنه زیاد توجه نداشته باش.
دوم اینکه پسر من خساسیت سینوس داره و هروقت سرما میخوره بهش عقونت میکرده و میریخته تو گلوش و سرفه طولانی میشده.
الان هم فقط کو آموکسی کلاو بهش بده.
باورت نمیشه الان دوسال داره میگذره و پسرم بارها سرما خورده ولی دیگه نه اونجوری سرفه میکنه و نه اصلا از اولش آسم داشت.

سرتو درد اوردم ولی گفتم تجربه ات رو بگم شاید به دردت بخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷