2726
این فراخوان برای پرداخت هزینه های درمان یک بیمار آبرومند است. پدر خانواده کارگر ساده یک مغازه است با حقوق ماهیانه حدودا ۳۵۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان. همسر ایشان که باردار نیز بوده است مبتلا به دیابت و مشکل نارسایی قلبی بوده است. بدلیل بیماری های همسر و توصیه پزشک مجبور می شوند برای حفظ سلامت مادر و فرزند به بیمارستان خصوصی مراجعه کنند و نهایتا فرزند ایشان زودتر از موعد به دنیا آمد اما مادر و فرزند هر دو بیش از یک هفته در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری می شوند. اکنون برای ترخیص ایشان بیمارستان ۲۱ میلیون تومان طلب کرده است که این پدر عزیز با تلاش بسیار تنها موفق شده است حدود ۶ میلیون تومان فراهم و از تهیه ۱۵ میلیون تومان باقی مانده عاجز است. همت کنید برای آبروداری این خانواده و ترخیص این مادر و فرزند ین فراخوان برای پرداخت هزینه های درمان یک بیمار آبرومند است. پدر خانواده کارگر ساده یک مغازه است با حقوق ماهیانه حدودا ۳۵۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان. همسر ایشان که باردار نیز بوده است مبتلا به دیابت و مشکل نارسایی قلبی بوده است. بدلیل بیماری های همسر و توصیه پزشک مجبور می شوند برای حفظ سلامت مادر و فرزند به بیمارستان خصوصی مراجعه کنند و نهایتا فرزند ایشان زودتر از موعد به دنیا آمد اما مادر و فرزند هر دو بیش از یک هفته در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری می شوند. اکنون برای ترخیص ایشان بیمارستان ۲۱ میلیون تومان طلب کرده است که این پدر عزیز با تلاش بسیار تنها موفق شده است حدود ۶ میلیون تومان فراهم و از تهیه ۱۵ میلیون تومان باقی مانده عاجز است. همت کنید برای آبروداری این خانواده و ترخیص این مادر و فرزند. صاحب حساب: به نام انجمن خیریه همت http://www.hemmat110.com/payment-new

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب خیریه ها پولشونو برای خیلیا استفاده می کنن از کجا معلوم میشه پولی که ما میریزیم برای اون بنده خدا میره شاید خیریه برای یه نیازمند دیگه ای خرجش کنه بعد از کجا معلوم میشه تا الان چقدر جمع شده؟
من هر روز به سایت همت سر میزنم و صبح این خبر رو خوندم ان شالله که هیچ جای کره خاکی پدری شرمنده همسر و فرزندش نباشه &
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
سلام خانم های گل،اینطور که من توی سایت دیدم پرونده این کمک بسته شده و شکر خدا پولش تهیه شده 😀 اینم گزارش سایت گزارش مهربانی-۱۹۳۰ السلام علیک یا صاحب الزمان سلام و خداقوت با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال برای ترخیص مادر و نوزادی جمع آوری شد. الحمدلله رب العالمین برای گره گشایی از همه نیازمندان صلوات نوشته‌شده‌به‌دست خیریه همت در ۶ بهمن ۱۳۹۴. گزارش مهربانی
یه دختر وقتــی مـــوهاشو کوتاه میکـــنه یعـــنی میــخواد زندگیــشو عــوض کنه ... 💇
حالا اگه دکترای بیمارستان هزینه کمتر بگیرن واسه موارد خاص میمرن
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
سرگل جون ازدکترا چه انتظاری داری؟!وقتی بخیه بچه ی طفل معصوم رو بخاطر ندادن پول میکشن...دیگه چه توقعی داری به یه.پدر ومادر کمک کنن.....والا چندروز پیش بیمارستان دولتی بودم دکتر گفت برو بخش زنان ان اس تی بچه رو بگیر .اونجا یه زن قبل من داشتن ان اس تی میگرفتن ازش .گفتن بدرد نمیخوره برو یه چیز شیرین بخور.جوری باالتماس گفت تروخدا کاری کنید بدرد بخوره آخه باز باید 40هزارتومن واریز کنممنم گفتم نترس همون 40تومن قبلی حسابه دیگه...پرستاره داد زد خانوم چی چی رو پول قبلی حسابه ماباید باز ان اس تی بگیریم...دیگه زنه گفت نمیخواد ندارم میرم.منم باالتماس صداش زدم بیا کیک وآبمیوه منو بخور تابیام..رفتم به پذیرش گفتم فلان خانوم باز باید قبض بگیره شرایطو توضیح دادم .اونام زنگ زذن بخش زنان وگفتن نیاز نیست باز قبض بگیره..شکر خدا مشکل حل شد....خدا میدونه روزانه چقد دستنگ میرن بیمارستان وچون پولشو ندارن .برمیگردن وخدانکرده فردا پس فردا میمیرن
حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست
2706