2726
غلت می زنن؟ اگه آره، خیلی می تونه توی این وضعیت بمونه یا گریه و جیغ می زنه؟ شما و باباشون و یا اگه تو خونه بازم بچه دارید رو میشناسه؟ و هر چی که به نظر خودتون میاد؟ مرسی از جوابتون.
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
نی نی خواهرم غلت میزنه بعضی وقتا دستش میمونه زیر تنه اش نمیتونه آزاد کنه صدا میده...چندوقته میشینه البته ۵ ماه و نیم داره وزنشم ۱۰ کیلو ونیمه
زمانبندی خدا بی نظیراست نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود فقط اندکی بردباری میطلبد و ایمان بسیار...ولی ارزش انتظار را دارد..
کلا نی نی خواهرم برا همه میخنده و ازمون میخاد بغلش کنیم براش غریبه و آشنا فرقی نداره ولی مامانش کامل میشناسه
زمانبندی خدا بی نظیراست نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود فقط اندکی بردباری میطلبد و ایمان بسیار...ولی ارزش انتظار را دارد..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ماشالا به نی نی خواهرت. مامان مهراد، نی نی خواهرت شیر خشک می خوره یا شیر مادر؟
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
2728
پسر من غلت نمیزنه وقتی برمیگرده رو شکم زود خسته میشه و جیغ و داد میکنه. من و باباشو و البته پدر و مادرمو چون زیاد میبینه میشناسه. عزیزم بچه ها با هم فرق دارن با مقایسه کردن خودتو دچاراسترس نکن
خدایا هزار بار شکرت
مهتاب، وقتی که روی شکم می شه و گریه می کنه اونو به کمر بر می گردونید؟؟ من تا رو زمین میزارمش فوری دوباره روی شکم می ره و جیغ و گریه.