2726
سلام اول خودم استارت میزنم حتما شما هم سوتی دادین تا حالا خخخ
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای من با شماره مامانم بودم تو تلگ رام.هم خودش بود هم من. یه بار تو گروه فامیلی طرف بابام که همه هم رودروایسی دارن یه استیکر خیلی بد فرستادم بجای مامانم. اخه فقط جان رو دیدم رو استیکر ندیدم چیزش از پایین آدمکه زده بیرون. آب شدیم از خجالت .با دخترعموم کلی پست گذاشتیم بره بالا نبیننش
دنیای من محمدرضا و محدثه
2728
یه شب عمم خونموندخوابیدن موند موقع خواب رفتیم تو تل گرام سرک بکشیم که رفتیم به عکس دختر عمم نگاه کردیم همینطور داشتیم قیبتشو میخردیم یه جمله گفته بودیم در موردش اسمشم گفتیم که همون لحظه دست عمم خورد به ضبط کننده صدا و صدامون ضبط شد و براش ارسال شد وای دوباره خودمون گوش دادیم صدامون واضح بود داشتیم پشتش حرف میزدیم اسمش بردیم خخخخ
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
البته دختر عمم دختر یه عمه دیگه بود
قیبت :غیبت
وای رویای زندگی مامانت متوجه شد؟؟
من یه بار پروفایل عروس عموی شوهرمو دیدم خیلی ژست گرفته بود و خنده دار بود اومدم به خواهرم پی ام بدم اشتباه پی ام رو به خودش دادم .. نوشتم فلانی رو ببین عکس پروفایلش چه ضایعست و....
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
من نفعمیدم دیشب حضوری سوتی دادم..اسم داداشمو شوهر خواعرشوهرم هردو حمید دیشب عروسی بودیم اخرشب داشتم میرفتم سمت ماشین داداشم . تاریک هم بود کوچه هه...یهو دیدم یکی هم قد و قواره داداشم داره میاد سمتم فک کردم.داداشم.. گفتم حمیییید جااان بچه هات کو پس؟؟؟ اومد جلوتردیدم وااااای شوهر خواهر شوهرمه من حمییییدجااااان خواهر شوهرم اگه بفهمه
همه زندگیم سلنا و سینا❤👫
یبار تو لپ تاپ لاین نصبیده بودم داشتم تزونجا با دوستم میحرفیدم. رودربایستی هم داشتم باش اومدم تایپ کنم به انگلیسی اها.. حواسم نبود رو فارسی تنظیمه نوشنم شاش شاش ... ( تو کامپیوتر رو حروفو که نگاه کنین حرف a تو حالت فارسی ش و حرف h تو خالت فارسی الف هست ) یعنی مردم از خجالتااااا
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2706