2726
عنوان

عرق کردن شبانه در بارداری

61747 بازدید | 53 پست
سلام. دوستان من ابتدای ماه ۸ هستم. شبها توی خواب به شدت عرق می‌کنم. طوری که خوابیدنم دچار مشکل می‌شه. البته تو روز هم این مشکل رو دارم ولی‌ کمتر. کسی‌ بوده که در دوران بارداری این حالت رو داشته؟ میترسم مشکلی‌ داشته باشم. لطفا از تجربه‌هاتون بگید.
سلام خانومی. من مرداد ماه ماه زایمان کردم و شبها از تعریق زیاد نابود بودم و با باد مستقیم پنکه می خوابیدم. اگه فشارت بالا نباشه مشکلی نیست. امیدوارم زایمان خوبی داشته باشی.
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم تو دوران بارداری چون متابولیسم بدن بالا می ره تعرق هم زیاد می شه ........ من تو دوران بارداری همیشه عطش داشتم برای همین سعی می کردم میوه های آبدار زیاد مصرف کنم ...... شما هم حتما این کار رو بکن که خدایی نکرده آب بدنت کم نشه ولی در مورد فشار خون بالا یا پائین اطلاعی ندارم من معمولی بودم ......... امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی و خدا یه نی نی ناز و سالم بهت بده.
محبوبه جااااااان من از ماه 5 به بعد به حدی عرق میکردم که تمام بالش و تختم خیس میشد

فکر کنم طبیعی باشه

من حتی جلوی باد کولر لخت میخوابیدم و فقط روی شکم و کمرم یه چیزی میزاشتم که بچه سردش نشه

ولی باز هم عرق میکردم مخصوصا تو قسمت گردنم
Daisypath Happy Birthday tickers
2706