ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من انقدر تحقیق کردم دیگه خسته شدم اخرشم از دکتر معین زاده وقت گرفتم واسه ازمایشات قبل از بارداری اگه راضی باشم دوران حاملگی هم پبشذاون خواهم رفت
خدای مهربونم شکرت....
سلام تبریزیای گل من رفتم پیش خانم دکتر معین زاده خیلی خوب ومهربون بود ازش راضی بودم احتمالا واسه زمان بارداری هم اون انتخاب کنم فعلا برای ازمایشهای قبل از بارداری رفتم پیشت
خدای مهربونم شکرت....
2731
سلام مریمی ادرس خیابان 17 شهریور جدید ساختمان ایران شماره تلفن:5546814 منشی اش اخلاقش تعریفی نداشت اول پشیمون شدم بعد که رفتم داخل دکی رو دیدم راضی بودم
خدای مهربونم شکرت....
سلام.من قبل از بارداری برای چکاب و حتی الان که باردارم پیش دکتر ناظم پور خیلی مهربون و خوش برخورد.من که دوسش دارم.
خدا جونم به خاطر بهترین هدیه زندگیم ازت ممنونم.خودت مواظبش باش تا در راه تو قدم بردار
البته شوهر من شرکت نفتیه من میرم درمانگاه نفت هفته ای سه روز میاد اونجا مراقبت های بارداری خیلی خوبی هم انجام میدن.اصلا هم استرس نمیده
خدا جونم به خاطر بهترین هدیه زندگیم ازت ممنونم.خودت مواظبش باش تا در راه تو قدم بردار
سلام همه ی دوستان و مریم خانمی گلم منم میخوام طبیعی زایمان کنم ماه مردادهم اقدام میکنم پیش دکتر که گفتم گفت اول باید حامله بشی یه کم بچه بزرگ شه بعدا من تعریف دکتر ناظم پور تو همین صفحات اینجا از بچه های شرکت نفت شنیدم پیشش نرفتم اما تعریف دکتر ناظم پور از خیلیااا دوس فامیل شنیدم خانم میانسالی هستن تو مطبشم که منتظر نشسته بودم از چند نفر تحقیق کردم راضی بودن
خدای مهربونم شکرت....
منظورم هم دکتر گفت بعدا میگم تو پست قبلب نوشتم منظورم این بود که بعد حاملگی میشه گفت شما میتونی طبیعی زایمان کنی یا نه میگن اگه لگنت کوچیک باشه و بچه بزرگ باشه نمیشه طبیعی زایمان کرد من که فعلا خانم معین زاده رو انتخاب حکردم هزینه هم پرسدم گفت نرخ امسال دو ونیم میلیون طبیعی یک ونیم سزارین مال سال معلوم نیس مریمی شما چه ماهی میخواید اقدام کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
خدای مهربونم شکرت....
2706