2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستان ، خوبین؟ من خودم می رم پیش دکتر امیری ، به نظر من پزشک فوق العاده ای هست مخصوصا جراحی هاش و مراقبت در بیمارستان ؛ چون همه پرستارها ازش خیلی حساب می برن و به مریضهای آقای دکتر امیری خیلی خیلی می رسن.
البته یه نکته هم بگم، اگه خدای نکرده بارداری مشکل داری دارین یعنی نیاز به یک سری مراقبتهای خاصی دارین خانم دکتر فرزدی خیلی محشره .

امیدوارم همگی نی نی های سالم و سلامتی رو بدنیا بیاریم و خدا همیشه حفظشون کنه.
2728
فقط فقط دکتر سیمین تقوی ساختمان قایم چهار راه باغ شمال من دوران مجردی پیشش میرفتم عزیزم هر کی رو پیشش فرستادم دست خالی بر نگشته

متخصص لاپراسکوپی و نازایی از لندن هست اگه خاستی شمارشو هم دارم میتونم بهت بگم

بقدری خانم و باسواد و تو کارش ماهره که نگو دستش هم خیلی خیلی سبکه مهمتر از همه اصلا پولکی نیست
sticker.persianblog.ir
-استیکرهای جدید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=357473&postID=13754904#13754904
بررسی و ارائه انواع ادکلن ( فیک و اورجینال ) ، حراج ویژه ولنتاین ، کلی مطلب مفید در زمینه عطر شناسی و راهنمایی جهت انتخاب بهتر .........
همچنین از دوستان علاقمند به همکاری در بخش خرده فروشی استقبال میکنیم ( کار راحت پاره وقت و بدون نیاز به خروج از منزل
مینا جان واسه بارداری میخوای یا علته دیگه ای داره
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2706