2410
2553
عنوان

ریزش مو در دوران شیردهی

44253 بازدید | 21 پست
سلام دوستان
دخمل من 1 سال و 5 ماهشه و موهای من بیش از یک سال که به شدت میریزه بطوریکه تمام خونه مو میرزه و تو حمام دسته ای میریزه. شامپو پلانور هم زدم فایده نداشت و محلول ضد ریزش مو لامینین هم دکتر داد فایده نداره و قرص زینک هم بی تاثیره . چیکار کنم جلوی سرم خیلی کم مو شده.
اگه تجربه ای دارید ممنون میشم بگید
نمی خوام ناامیدت کنم ولی هیچ درمان قطعی برای ریزش نیست. من هم مشکل تو رو دارم. کلی تا به حال پول خرج نسخه های بیفایده کردم. البته در مورد روشی که مرجان گفت هیچ تجربه ای ندارم.من هم بعد از زایمان وحشتناک موهام میریخت تازه من شیر هم نمیدادم. البته میگن به خیلی هم به شیر دهی ربطی نداره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه عزیزم هیچ ربطی به شیر دهی نداره چون به زیر پوست سر در نواحی مختلف تزریق میشه.
ابتدا خون شما را میگیرند بعد سانتریفیوژ میکنند اون لایه ی وسطی نازک سفید رنگ رو که حاوی پلاکت و فاکتور رشده جدا
می کنند بعد با یک کیت مخلوط و فعال می کنند و به تمام زیر پوست سر تزریق می کنند.
هزینه اش هم حدود 1 میلیون هست . چون اون کیت خودش خیلی گرونه و تبحر دکتر در تزریق هم مهمه
بله عزیزم . بعد از زایمان مشت مشت موهام میومد تو دستم . اونقدر ناراحت بودم که نگو و این کارو کردم و خیلی راضیو هم
ریزش کنترل شد هم موهام جوونه زده که در بیاد

دکتری که من پیشش این کارو کردم و تعریفشو خیلی شنیدم اینکه میگم 1 میلیون از من 800 گرفت. همین کارو تو جردن
1.700.000 تو زعفرانیه 2 میلیون میگیرند انجام بدند.

تلفن دکتر
44273684
44273685
سمت آریا شهر هست
2714
با مرجان کاملا موافقم
درمان ریزش مو فقط با PRP امکان پذیره
من خودم انجام دادم و بینهایت راضیم
اما این قیمتی که مرجان می گه به نظرم گرونه
دکتر من خیلی کمتر ازم گرفت
انقدر هم خوش اخلاقه و سرفرصت همه چی رو توضیح می ده
من برای انجامش شک داشتم اما یه جلسه مشاوره رفتم و برام توضیح داد و بعد انجام دادم

پشیمون نمیشید به نظر من
2706