2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عسل خوبه! من که خیلی بدون آمادگی باردار شدم و نی نیم الان 2ماه و 2هفته ایه!خیلی خوردنیه!!!!!!!!!!!!!!!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
سلام گلم من یه مقاله انگلیسی در مورد تاثیر عسل و دارچین خوندم
تو این مقاله نوشته شده بود که تو یه ایالت تو آمریکا 13 سال هیچگونه زادو ولدی نمیشد بعد اومدن به همه تجویز کردن که عسل و دارچین رو مخلوط کنن و بعد آب جوش بریزن و مثل چایی بخورن همون سال خیلیها باردار شدن....
خب بعد رفتم تجقیقات بیشتری کردم که تعدادی هم برای درمان ناباروی مخلوط عیسل ودارچین رو روی لثها هاشون می مالند.... و خب نتیجه میگرفتن...
من 14 ماه بود اقدام کرده بودم و با اینکه سالم بودم و فقط یکم تنبلی تخمدان داشتم هیچ خبری نمیشد وتو این مدت هم 3 بار طبق دستور پزشک دارو مصرف میکردم همه چی طبق انتظار پیش میرفت ولی از بارداری خبری نبود تا این ماه آخر تصمیم گرفتم به این معجون معجزه آسا عمل کنم شاید نتیجه بگیرم مقدار کمی هم دارچین تو یه قوطی گذاشتم و با خودم میبردم سر کار و هر وقت میخواستم چایی بخورم اندازه سر قاشق دارچین می رختم توش و شبها البته یه شب درمیون هم خودم و هم شوشو مخلوط عسل و دارچین رو توی آب جوش استفاده میکردیم و البته من همین ماه هر صبح 40 قطره ویتاگنوس هم صبحها بصورت ناشتا مصرف میکردم که شکر خدا همین ماه هم باردار شدم با اینکه به تعداد ماههای قبل هم نزدیکی نداشتیم.... توکل به خدا یادتون نره
امیدوارم اینهایی که نوشتم بدردتون بخوره
خوشبخت ترین مردم کسی است که به خوشبختی دیگران می اندیشد، ( زرتشت)
من الات تو ماه 4 بارداری هستم
دارچین رو نباید خیلی درطول بارداری مصرف کرد .... خب طیبیعه چون مثل سایر گیاهان دارویی مصرف زیادش برای جنین خطرناکه ...
خوشبخت ترین مردم کسی است که به خوشبختی دیگران می اندیشد، ( زرتشت)
2714
توی این متن در مورد معجزه عسل و دارچین نوشته :

ناباروری

- مردان 2 قاشق غذاخوری عسل را قبل از خواب میل کنند تا این مشکل برطرف شود.

- زنان می توانند از پودر دارچین برای باردار شدن استفاده کنند.

- زنان نابارور مقداری پودر دارچین را با 2/1قاشق چای خوری عسل مخلوط کرده و آن را به طور مرتب در روز روی لثه یا دهان خود قرار دهند. این کار باعث می شود که مخلوط حاصل از طریق بزاق وارد بدن شود.

- در مریلند (شهری در آمریکا) برای مدت 14 سال هیچ نوزادی متولد نمی شد. تا اینکه زنان و مردان شروع به خوردن عسل و دارچین کردند و بعد از مدت کوتاهی زنان باردار شدند.

اینم لینکش :http://fa.parsiteb.com/news.php?nid=9776

خود منم الان مدتیه توی قوری از چوب دارچین استفاده میکنم فکر می کنم برای عفونتهای داخلی هم خوب باشه
سلام عزیزم قطره ویتاگنوس رو می تونی ازدارو خانه بگیری
موارد استفاده:
1- رفع عوارض قبل از قاعدگی(PMS) که در 30 تا 40 درصد از خانم‏ ها اتفاق می ‏افتد؛ از جمله سردرد، حساسیت پستان‏ ها، خستگی، میل به غذای بیشتر و شیرین، عدم تمرکز، نفخ، درد و اسپاسم، تشویق و اضطراب، تحریک ‏پذیری، افسردگی و تغییرات خلق و خو.

برای این منظور قرص ویتاگنوس باید حدود یک هفته قبل از قاعدگی تا هنگام قاعدگی و یا تا پایان دوره قاعدگی روزانه 2 وعده میل شود.

2- رفع عوارض LFD (بالا رفتن استروژن خون) از جمله پریود زیاد، لکه ‏بینی، قطع قاعدگی یا قاعدگی مکرر. در این حالت باید روزی 2 عدد قرص به مدت سه تا چهار ماه مصرف شود.

3- رفع عوارض یائسگی از جمله گرگرفتگی، تعریق، خستگی، دلهره و اضطراب، خشکی پوست و شکستگی ناخن، پوکی استخوان، افسردگی، تغییر خلق وخو و عوارض قلبی. برای این منظور، روزی دو عدد قرص به مدت طولانی (بیش از دو سال) مصرف شود.

4- کنترل و جلوگیری از پیشرفت فیبروم رحمی که در بعضی مواقع باعث خونریزی می ‏شود. در این حالت روزی دو عدد قرص حداقل به مدت 6 ماه و در صورت لزوم به مدت طولانی مصرف شود.

5- کنترل و رفع‏ آکنه یا همان جوش های صورت. در اکثر خانم‏ ها آکنه مربوط به اختلالات هورمونی است؛ به همین دلیل داروهای پوستی و موضعی فقط به طور موقت باعث بهبود می ‏شوند، لذا برای درمان اساسی باید هورمون ‏ها تنظیم شوند که در این موارد می‏ توان روزی دو عدد قرص به مدت سه ماه مصرف کرد و در صورت لزوم ادامه داد.

6- کنترل کیست تخمدان و پستان. قرص ویتاگنوس می ‏تواند بر حسب شدت عارضه باعث از بین رفتن، کاهش و یا توقف کیست‏ های تخمدان و پستان شود که مصرف روزی دو عدد قرص تا زمان مورد نیاز، توصیه می ‏شود.

7- کنترل چاقی با منشاء هورمونی، بسیاری از چاقی‏ ها در خانم‏ ها مربوط به اختلال در عملکرد هورمون ‏ها است، لذا تنظیم هورمون‏ ها می ‏تواند باعث کنترل چاقی گردد. برای این منظور روزی دو عدد قرص به مدت مورد لزوم (به مدت طولانی) مصرف شود.

8- نازائی به علت LFD که با مصرف بیش از شش ماه دارو موفقیتی معادل 30 درصد در جهان داشته است. میزان مصرف روزی دو عدد قرص به مدت شش تا دوازده ماه است.
گیاه پنج انگشت

عوارض جانبی:

قرص و قطره ویتاگنوس در حد مصرف دارویی، عارضه جانبی ندارد و می ‏توان آن را بدون هیچ نگرانی سال‏ ها مصرف کرد.

فقط در 1 تا 2 درصد از خانم‏ ها، مصرف آن ممکن است باعث خارش پوست، تهوع و اسهال در روزهای اول شود.

همچنین، در 2 تا 4 درصد خانم ‏ها، در ماه اول و دوم ممکن است باعث افزایش خونریزی ماهیانه شود.

2706