2737
2734
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469694 بازدید | 4574 پست
سلام دوستان خوب

آلیس جون تولد هلیا جون مبارک. چه سعادتی بالاتر از اینکه بچه ای مادری اینچنین دقیق داشته باشد. از جمع بندیتان از مدرسه سوده بسیار لذت بردم.

ترگل جون نه هنوز اسمش را جایی ننوشتم فعلا منتظر نظریات دوستان از مهد تیام هستم. مهد تیام فقط یکبار در سال ٍبت نام داره و اون هم تیر ماه است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آلیس جون تولد هلیای عزیزم رو تبریک میگم ....ایشالا همیشه شاهد سربلندی و موفقیتش باشی....

ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
سلام به همه دوستان مهربونووونم.

از تبریکای گرم و پر مهرتون ممنون.

بوسسسسس برای همه.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
2728
نیکا جووون ممنون عزیزم.ولی من خیلی هم آدم دقیقی نیستم.تو بهم لطف داری.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
میترا جونم و آفتاب عزیزم تبریکات قشنگ تون رو به خود هلیا نشون دادم و کلیییی حال کرد و ازتون تشکر می کنه.
مامان آوا خوشحالم که الان از مدرسه راضی ای و خودت و آوا جون آرامش دارید.

دقیقا همینه که میگی.هلیا هم مدرسه اش رو خیییییلی دوست داره.
منتها من میگم انقدر که بچه ها مدرسه شون رو دوست دارند شاید اگه ساعتش رو یک ساعت بیشتر کنند خسته نشن اصلا.
به بقیه درساشون هم کمک می کنه تا با فرصت بیشتری تو مدرسه بهش برسن.
سلام دوستان امیدوارم حال خودتون وبچه های گلتون خوب باشه.....

آفتاب جون دیروز به گوشیت و خونه زنگ زدم نبودی.....میای از اول ماه بریم ورزش؟
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
2738
سلام دوستان امروز یه مطلب جدید و جالب براتون دارم ... مربوط به کودکان مبتلا به بی توجهی و اثرات آتی آن است..پیشنهاد می کنم حتما مطالعه کنید ... نظر یادتون نره :)

http://madresehclub.com/Topic.aspx?TID=1131&seoctl00_CPHMainContent_gvPosts=page1
با آرزوی تنی سالم...لبی خندون
ترگل جون فعلا کار خاصی در مورد مهد نکردم. من هم ستارگان هم تیام رزرو هستم. تیام قراره خرداد تماس بگیره و ستارگان تیر یا مرداد. آخه دخترم شهریوریه. ولی ستارگان نمیذارم چون چند تا از دوستانم بچه هاشون اونجا میروند خیلی راضی نیستند از نظر محیط و برخورد مربیها. تلویزیون هم جز برنامه هاشون هست که من اصلا نمیپسندم. چند بار هم با دوستام داخل مهد رفتم کلا خیلی به دلم ننشست. ولی خب مهد خیلی سلیقه ایه.
به چند نفر در مورد تیام سپردم که برام تحقیق کنند. خودمم که رفتم از برخورد کادرشون خوشم اومد.
در مورد شرویلا میدونم که مهد خیلی شلوغیه ولی بیشتر از این چیزی نمیدونم. بچه دوستم اونجا میرفت ولی سر دو ماه درش آورد بردش مهد مادام ساعی. زبان اصلیشون فرانسه ولی مهد جمع و جوریه.
2706