2410
2553
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 468890 بازدید | 4573 پست
Mahsa jan shoma ke dokhtareton pishe 1ham madrese rafte mishe begid behtar pishe1to madrese bashe ya mahd
Mishe baram dar morede nahve kar va hamchenin mizane rezayatetonbegin mamnon doste khobam

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست

آرزویم این است

آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

Mitra aziz mamnon ke ba hosele be soalat javab midin
Mikhastam bedona mizane tahsilate pedaro madar cheghad dar gozineshe mahdavi moheme
Khodam lisans hastam va hamsaram foghe lisans
Aya bayad tahsilate madar bishtar az lisanse bashe?

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست

آرزویم این است

آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست .....
نیکا جون و مهسای عزیزم این تاپیک و تاپیک قبلی با وجود دوستان خوبی مثل شما و بقیه ی دوستان عزیزم شد تاپیکی که به شما و من خیلی ها کمک کرد برای انتخاب بهتر مدرسه.
که منم خوشحالم سهم کوچیکی برای انتخاب بهتر شما برای مدرسه داشتم.

از همه ی شما دوستان خوب و مهربونم و مامانای فعال تشکر می کنم.

مهسا جون شرمنده من فکر کردم با من بودی.صبح با عجله اومده بودم تاپیک.

میترا جونم منم با نظرت در مورد این که میگی مدرسه هم جزوی از جامعه هست کاملا موافقم.هیچ وقت نمیشه انتظار داشت که بچه تومحیط کاملا ایزوله باشه و همه مثل خودش باشند.خب رو کسب تجربه ی بچه تاثیر می ذاره.
فقط کافیه که تفاوت ها از زمین تا آسمون نباشه تا بچه ها بهتر پرورش پیدا کنند.
بقیه ی تفاوت ها برای کسب تجربه و فهمیدن بین بد و خوب ،خوب و بهتر .بد و بد و بدتر لازمه.

آفتاب عزیزم عاشق این آرامشی که داری هستم.به خدا راست میگم.
من تا اونجا که به گوشم خورده همه گفتند که آیین روشن جزو بهترین مدارسه.اما من از این نقطه نظرت انقدر خوشم میاد که میگی همین که بچه ی من آرامش داره برام کافیه.
واقعا این خودش از مهمترین هاست همیشه.
خوش بحال نیلگون که انقدر مامان مهربون و با آرامشی داره و همینطور خوش بحال مامانای همکلاسی های نیلگون جون که تو باهاشون در ارتباطی.چون حتما ازت آرامش می گیرند و استرس کاذب نمیدی بهشون!!!

راستی یه سوال دارم.تو آیین روشن بچه ها هر روز زبان دارند یا یه روز در میون؟؟؟
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
2720
قربونت برم آلیس مهربون.ولی واقعا اینطوری نیست.من سراپا استرس و نگرانیم.ولی وقتی به مدرسه نیلگون اعتقاد دارم که دارن تلاش میکنن تا هر روز بهتر بشن. و ایرادا رو برطرف کنن این من و آروم میکنه.من توقعم از مدرسه فقط درس نیست.اون حس امنیت و اشتیاق به درس و عشق به معلم برام مهمتره.وقتی با احترام با بچم برخورد میشه این برام مهمه.و در درجه دوم آموزششون که واقعا جای هیچ ایرادی نیست.ولی همیشه بعضی از مادرا هستن که میخوان به هر حال از مدرسه ایرادای بیخود بگیرن و غر غر کنن.

نیلگون هر روز زبان داره عزیزم.
2714
سلام
ببخشید خانوما منم دخترم کلاس اولی هستش....ی کوچلو با رفتارش مشکل دارم........توی تاپیکتون در مورد رفتار هم حرف زدین که من برم پستهای قبلیو بخونم.......ممنون میشم جوابم رو بدین......
ممنون آفتاب جون از توضیحت.

ترگل جون اوایلش معلم هلیا یه کم کند بود الان بهتر شده.در کل در مورد سوده باید بگم مدرسه ی خوبیه ولی از نظر من ایده آل نیست.
چند تا اشکال داره که مهم ترین هاش ایناست:
یکیش کم بودن ساعات آموزشی زبان انگلیسی هست.(هفته ای ٤ روز دارند که یکشنبه ها یه تک زنگ زبان دارند یعنی ٤٥ دقیقه .
و یک ساعت و نیم تو روز های زوج .

گنجاندن آموزش فرانسه با توجه به ساعات آموزشی کم مدرسه.( تا ٢.١٥)
که از نظر من و خیلی از اولیای دیگه یا باید ساعات آموزشی مدرسه رو بیشتر کنند یا آموزش زبان فرانسه رو کامل حذف کنند که هنوز هیچ ترتیب اثری داده نشده!!!

هماهنگ نبودن با اولیا در رابطه با ندادن لوازم التحریر.(از قبل به ما نگفته بودند که امسال به بچه ها دفتر نمیدن و ما هم تهیه نکرده بودیم.در حالی که پارسال مدیر دبستان گفته بود هرسال لوازم التحریر رو خودمون میدیم.)
من انتظار داشتم دلیلش رو به ما صادقانه می گفتند.چون وقتی زیر حرف خودشون می زنند جو بی اعتمادی ایجاد میشه.

رفتن معلم علوم از دبستان و آموزش علوم توسط خود معلم کلاس دوم.(در حالی که پارسال اینطوری نبود و معلم علوم شون خییییلی خوب بود.)
بازم انتظار داشتم دلیلش رو بهمون می گفتند که نگفتند!!!

حالا حسن های مدرسه:
محیط شاد و با آرامش و عدم دادن استرس به دانش آموزان.
وجود معلم و آموزش خوب.
رسیدگی و احترام به خواسته های منطقی و به حق اولیا.
برگزاری جلسات نه کم و نه زیاد.
کلاس های بزرگ و استاندارد و میز و صندلی های متناسب با سایز دانش آموزان.
نور گیری خوب کلاس ها.
وجود تخته هوشمند تو تمام کلاس ها.
وجود سرویس بهداشتی تو طبقات.
عدم وجود بوفه تو حیاط مدرسه.
استخر تمیز و نگهداری خوب از استخر و وجود سشوار برای خشک کردن موی بچه ها.
عدم افراط تو مراسم مذهبی.(چون دوست ندارم دخترم از دین زده بشه و معتقدم افراط تو مراسم مذهبی بچه رو از دین زده می کنه)

سیمین جون میشه بگی چه مشکلی با رفتار دخترت داری؟
تا اونجا که من بتونم کمکت می کنم.
ولی اگه مدرسه مشاور داره ممکنه ایشون خیلی بهتر بتونه کمک تون. بکنه.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
سلام به همه دوستان

؛آلیس جان خوبی؟ تولد دختر خوشگلت مبارک

دختر من همکلاسی دختر آلیس جونه
من که دخترم پیش سوده بوده اول آفرینش و دوباره دوم سوده

خواستم بگم از اینکه دخترم رو سوده برگردوندم خیلی راضیم نه بدلیل اینکه از همه برنامه های مدرسه صد در صد رضایت داشته باشم که به نظرم منطقی هم نیست چون همه چیز نسبیه و هیچ چیزکامل و بی نقص نیست و شاید چیزی که از نظر من حسنه از نظر یک دوست دیگه نقص تلقی بشه

مثلا کم بودن ساعت آموزش مدرسه و خسته نشدن دختر کوچولوم از نظر من حسنه
و آموزش زبان فرانسه به نظر منم وقت تلف کردنه

اما

از هر چیز مهمتر برای من هم آرامش و علاقه دخترم به مدرسه و محیط آموزششه
و
توجه پرسنل مدرسه به دخترم از همه لحاظ درسی،جسمی ،اخلاقی و حتی تغذیه

ضمنا خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم دخترم از خبر تعطیلی مدرسه به دلیل آلودگی هوا ناراحت شد
2706